darmowe kryptowaluty za rejestracjęNieodłącznym elementem inwestowania jest kapitał, który trzeba posiadać, żeby kupić kryptowaluty, których wartość w naszym mniemaniu wzrośnie, ale czy możliwe jest inwestowanie w kryptowaluty, bez pieniędzy?

Okazuje się, że są serwisy, które oferują darmowe kryptowaluty za rejestrację i aktywność na ich platformach.

Taka strona płaci Tobie jako użytkownikowi za uwagę i poświęcony czas.

Dzięki temu stopniowo możesz budować kapitał, do handlu i inwestowania. Przedstawimy w tym artykule dwa serwisy, które pozwolą Ci zdobyć darmowe kryptowaluty.

Systematycznie będziemy dodawać kolejne perełki, dlatego warto zapisać się na listę mailingową, żeby otrzymywać informacje o darmowych kryptowalutach na bieżąco (możesz to zrobić na końcu artykułu).

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Zarabiaj pasywnie na platformie Betfury

Ta platforma umożliwia właściwie zbudowanie pasywnego krypto przychodu.

Wiele osób (w tym my) traktuje ją jako cloud mining.

Gromadząc tokeny BFG bierzemy udział w podziale puli kryptowalut (BTC, ETH, BNB, TRX) każdego dnia.

Przykładowo na dzień dzisiejszy 100 k tokenów BFG daje użytkownikowi średnio kryptowaluty o wartości 6,5 $ dziennie – 2370 $ rocznie (wartość ta zależy od kursu kryptowalut oraz ilości tokenów BFG na platformie).

Betfury Rejestracja

→ Tokeny BFG można zdobywać na dwa sposoby:
– w grach losowych dostępnych na platformie
– kupując je na zewnętrznej giełdzie

Żeby zacząć zarabiać kryptowaluty bez wkładu własnego kapitału, należy:

  • przejść w tym serwisie w zakładkę „BOXES” – tam co 20 minut możesz zebrać wygenerowane dla Ciebie BTC (Bitcoin) oraz BNB (Binance Coin).

darmowe kryptowaluty betfury 2021

Wartość, którą możesz w ten sposób dostać zmienia się w czasie i uzależniona jest ona od kursu, tych kryptowalut.

Zarobione BTC i BNB możesz wykorzystać na gry dostępne w zakładce „All Games” – grając w nie, będziesz mógł pomnożyć (oczywiście również przegrać) BTC i BNB, które dostałeś, ale jednocześnie będziesz dostawał też tokeny BFG, które będą dawały Ci codzienny przyrost kryptowalut dzięki udziałowi w zysku całej platformy.

Załóż konto ↵

Możesz przetestować różne gry, ale warto na początku grać małą stawką np. 1 satoshi, lub niewielką ilością BNB, w ten sposób nie wyczyścisz tak szybko swojego konta.

Nie przejmuj się jeżeli wydasz zebrane kryptowaluty, możesz je zbierać co 20 min, natomiast zauważ przyrost tokenów BFG, to one są wartością, którą warto budować.

Twoim celem nr. 1 powinno być zgromadzenie 10 tokenów BFG, które dostajesz grając w gry. Osiągając tą wartość, będziesz dostawał dywidendę od platformy.

Pamiętaj, że to dopiero początek.

Jeżeli chcesz przyspieszyć proces przyrostu dziennej nagrody to dobrym pomysłem może być zakup tokenów BFG na giełdzie i przesłanie ich na platformę Betfury.

Do tego będziesz potrzebował:
– Konta na → Betfury
– Giełdy zcentralizowanej np. → Binance
– Portfela np. → Metamask
– Giełdy zdecentralizowanej np. → Biswap

Instrukcja jak kupić tokeny BFG

⇒ Kup tokeny BNB  na Binance
⇒ Prześlij je na portfel Metamask
⇒ Wejdź na giełdę Biswap i zakup tokeny BFG
⇒ Prześlij tokeny BFG na portfel Metamask
⇒ Prześlij tokeny BFG na Betfury
⇒ Zarabiaj codziennie kryptowaluty

Jak grać żeby wygrywać tokeny BFG?

kranik kryptowalut 2021
Przykładowe ustawienie dla gry ‘Dice’:
– 95% szans na wygraną + 0.00000050 stawki za zakład

Czerwonymi pętelkami zaznaczyliśmy najważniejsze obszary. Na samej górze wybierasz walutę za którą chcesz grać, następnie prawdopodobieństwo/szansę na wygraną, później stawkę.

Poniżej warto też wybrać opcję „AUTO”, można wtedy puścić losowanie, a samemu zająć się w tym czasie czymś bardziej pożytecznym.
darmowy kranik kryptowalut 2021

Dobrym pomysłem może być także dzielenie się swoim linkiem referencyjnym z innymi, w ten sposób będziesz dostawał % od kryptowalut, które ta osoba odbierze.

W ten sposób możesz wykorzystać efekt kuli śnieżnej i w racjonalnym horyzoncie czasowym zbudować satysfakcjonujący przychód kryptowalutowy.

Darmowa Kryptowaluta czy to w ogóle możliwe?

W pierwszej chwili może wydawać się, że to przecież kompletnie nie opłaca się stronom rozdającym darmową kryptowalutę, jednak w internecie każda nasza aktywność może być wyceniona.

„Darmowe” konto na facebooku jest czymś za co płacimy naszą uwagą, koncentracją i ekspozycją na reklamy, na których facebook zarabia. Podobnie z serwisami, które rozdają kryptowaluty.

Zarabiają one często także, na dodatkowych wpłatach od użytkowników, gdyż w ich funkcjonalność często wplecione są różnego rodzaju zakłady i gry hazardowe.

Ty możesz oczywiście skupić się wyłącznie na zdobywaniu jak największej ilości darmowych kryptowalut, bez konieczności dopłacania ‘do interesu’.

Jeżeli chcesz zdobyć kryptowaluty o zauważalnej wartości, to polecamy Ci założenie kont w każdym z wymienionych serwisów, dzięki kryptowaluty będą ‘kapać’ Ci z wielu źródeł i szybciej zgromadzisz ich satysfakcjonującą ilość.

Sprawdzone Kraniki Kryptowalut 2021

FreeBitco.in
BetFury
betfury.io

W pierwszym przypadku opisaliśmy bardziej sposób na zbudowanie pasywnego przychodu, który wymaga nieco gimnastyki.

Drugi przypadek to typowy kranik kryptowalutowy, w którym wystarczy.. klikać.

Jest to najbardziej znana platforma oferująca darmowe satoshi – freebitco.in – możesz na niej zarobić nawet 200$ co godzinę – oczywiście to maksymalna kwota, a kryptowalutę otrzymujemy tu na zasadzie loterii.

Systematyczne wyklikiwanie swojej szansy i zaproszenie znajomych pozwoli Ci gromadzić Twoje pierwsze kryptowaluty.

Po założeniu konta i poleceniu znajomym swojego linku referencyjnego, będziesz dostawał 50% kryptowalut, które zbierze każdy z nich.

To jest droga do zbudowania konkretnego ‘kranika kryptowalutowego’.  Darmowe BTC możesz w tym serwisie ‘zbierać’ co godzinę w zakładce „FREE BTC”. Klikając „ROLL

darmowy kranik kryptowalut freebitcoin

Są jeszcze inne opcje na zwiększenie szans na zdobycie większej ich ilości takie jak ‘MULTIPLY BTC” czy „BETTING”.


Jak zdobywać darmowe kryptowaluty?

Jest to banalnie proste i każdy użytkownik znający podstawową obsługę komputera może zdobyć swoje pierwsze cyfrowe waluty.

Wystarczy, że założysz darmowe konta w wymienionych serwisach i zaczniesz działać.

Darmowe kryptowaluty na start – Jak zwiększyć ilość zdobywanych walut cyfrowych?

Aktywne działanie w kranikach kryptowalut pozwoli Ci stopniowo zdobyć darmowe kryptowaluty na start przygody ze światem krypto, natomiast żeby przyspieszyć cały proces dobrym rozwiązaniem jest zaproszenie znajomych do jednego i drugiego serwisu korzystając z Twojego linku referencyjnego.

Pozwoli Ci to zdobywać darmowe kryptowaluty znacznie szybciej i w większej ilości.

Gdzie trzymać zarobione kryptowaluty?

Gdy uda Ci się zgromadzić ilość kryptowaluty wystarczającą do wypłaty, możesz przesłać ją na giełdę gdzie będziesz mógł sprzedać ją za złotówki lub inną klasyczną walutę.

Do tego celu polecamy sprawdzoną przez nas giełdę Binance, gdzie możesz kupować, sprzedawać, a także grać na spadki lub wzrosty setek kryptowalut z całego świata.

Poniższe konto umożliwia przeprowadzenie dowolnych operacji na krypto, a obecność kilku milionów użytkowników z całego świata zapewnia płynność i ciągłość działania tej giełdy.

Zakładając darmowe konto z linku poniżej, będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji pobieranej przez giełdę Binance za przeprowadzane transacje.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak handlować kryptowalutami na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Zamierzamy aktualizować ten wpis o kolejne kraniki z darmowymi kryptowalutami, dlatego zapisz się do newslettera, żeby być na bieżąco z informacjami.

Mając konto w kilku serwisach będziesz jednocześnie kumulował większe ilości kryptowalut.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here