gdzie kupić kryptowaluty za złotówki

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić kryptowaluty za złotówki, to poniżej śpieszę z odpowiedzią.

Z czystym sumieniem możemy polecić Ci miejsce gdzie kupisz również inne krypto takie jak ETH, LTC, DASH i dziesiątki innych.

Dzięki temu nie będziesz musiał zakładać kont w 1000 serwisów i będziesz miał wszystko pod ręką.

Zakup kryptowalut za konkretną walutę tradycyjną dobrze jest poprzedzić analizą siły danej waluty w obecnym momencie jak i przewidywanym kierunkiem zmiany wartości.

Musisz pamiętać, że tak jak każda inwestycja, zakup krypto niesie ze sobą również ryzyko. Należy obserwować to co dzieje się w wiadomościach oraz na wykresach, a inwestować jedynie pieniądze, które gotowi jesteśmy stracić.

portfel do przechowywania kryptowalut

Pamiętaj o dywersyfikacji lokowania swoich środków, tylko w ten sposób możesz zabezpieczyć się przed nieoczekiwanymi zachowaniami rynku.

Do meritum – Kryptowaluty – Gdzie Kupić?

gdzie kupić kryptowaluty za złotówki

Bitcoiny i inne krypto możemy kupić w wielu miejscach, jednak jeżeli chodzi o kupowanie za złotówki to tutaj możliwość wyboru się zawęża. Wykorzystanie wahań kursów może znacząco wpłynąć na rentowność naszych inwestycji, dlatego opłaca przyglądać się cenom walut tradycyjnych (FIAT).

Pamiętając o dywersyfikacji i chcąc ograniczyć ryzyko związane z niedostępnością jednej z giełd, warto posiadać konta na kilku platformach. To umożliwia nam swobodny obrót środkami.

Jeżeli zależy Ci na kupnie kryptowalut za Polską walutę to mamy dla Ciebie dwa sprawdzone miejsca:

1. Polska Giełda Kryptowalut Bitbay

[Bitbay]

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik Bitbay krok po kroku, z którego dowiesz się jak założyć tam konto.

Jest to największa w Europie środkowo-wschodniej giełda cyfrowych walut. Umożliwia zakup kilkudziesięciu rodzajów krypto, za waluty takie jak PLN, USD, czy EUR. Obecnie posiada ponad 800 000  aktywnych użytkowników.

Jeżeli będziesz potrzebował zakupu w innej walucie niż złotówka, to również zrobisz to tam bez problemu. Korzystanie z dużej giełdy ma sporo zalet – między innymi wysoka płynność – dzięki temu bez problemu zrealizujesz zakup/sprzedaż dowolnej ilości kryptowaluty w dowolnym momencie.

Kolejnym elementem jest bezpieczeństwo i stabilność – firma ta ma duże środki, które może inwestować w bezpieczeństwo użytkowników, bo to jest dla nich priorytet.

Zjeżdżając niżej dowiesz się jak kupować krypto na giełdzie Bitbay, tymczasem chcemy przedstawić drugą platformę na której warto założyć konto w celu wspomnianej dywersyfikacji ryzyka.

2. Największa na Świecie Giełda Binance.

Rejestrując się z linku poniżej, będziesz otrzymywać zwrot w wysokości 5% prowizji, którą pobiera od Ciebie Binance.

>>Binance<<

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Pod linkiem >>TUTAJ<< dowiesz się jak założyć konto na Binance, a także jak kupić kryptowaluty za złotówki.

Jak Kupić Kryptowaluty za PLN na Giełdzie Bitbay

kupno kryptowaluty za złotówki

 

Kupno Bitcoina, Ethereum i innych kryptowalut jest bardzo proste za pośrednictwem powyższej platformy. Tak jak widzisz na powyższym screenie, konieczne jest wybranie pary walutowej, która Cię interesuje.

W sytuacji gdzie chcesz kupić BTC (Bitcoin) za złotówki (PLN), w lewym rogu nad wykresem ustawiasz właśnie te dwie waluty. Poźniej stajesz przed wyborem, albo korzystasz z „Szybkiej Transakcji” – dokonujesz zakupu po aktualnie wystawionych najlepszych dla Ciebie cenach, albo „Wystawiasz Ofertę” – tutaj masz możliwość ustawienia interesującej Cię ceny i gdy znajdzie się po drugiej stronie 'Kupiec” to wtedy zrealizujesz transakcję Kupna/Sprzedaży.

Po założeniu konta w serwisie Bitbay, konieczne będzie przeprowadzenie weryfikacji tożsamości (zgodnie z europejskim prawem). Po akceptacji Twojego konta, będziesz mógł bez przeszkód dokonywać transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut.

Dostępne sposoby zasilenia konta złotówkami to: przelew bankowy, podpięcie karty lub wysłanie przelewu za pośrednictwem poczty polskiej.

Oczywiście możesz także dokonać przelewu w Dolarach lub Euro, kupić np. Bitcoina za obcą walutę i później po spadku wartości złotówki sprzedać BTC za PLN, zyskując dodatkowo na różnicy kursu. Ten element jest bardzo istotny przy handlu na giełdzie.

Kursy walut możesz śledzić na przykład w serwisie stooq.pl.

Sam fakt, że przeczytałeś ten artykuł już jest dla nas bardzo ważny. Rejestrując się z linków, które umieszczam w artykułach wspierasz rozwój naszego serwisu. Dziękuję Ci za to.

Nie wiesz w które kryptowaluty kupić na początku? Znajdziesz odpowiedź >>TUTAJ<<

Powodzenia!
Kryptofan

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here