gdzie kupić krypto aave

Jeżeli interesuje Cię bezpieczny zakup kryptowaluty AAVE to nasz artykuł poprowadzi Cię przez temat tej waluty.

Staramy się zamieszczać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, które pozwolą Ci szybko zacząć działać.

Z tego wpisu dowiesz się czym jest ten projekt, jak kupić kryptowalutę AAVE, gdzie to możesz zrobić oraz jak ją bezpiecznie trzymać.

Zaczynajmy bez zbędnego przedłużania!

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym Tak Właściwie Jest ‘AAVE’?

Interesujący projekt oparty na technologii blockchain w ekosystemie Ethereum. Przeznaczenie tej platformy to bezpieczne, oparte o smart kontrakty pośredniczenie w błyskawicznych pożyczkach między użytkownikami.

W ten sposób Ty jako użytkownik możesz zarabiać odsetki od pożyczonych kryptowalut, zabezpieczone są one depozytem. Oczywiście nie musisz korzystać z tego  dodatkowego zastosowania praktycznego.

Możesz kupić krypto AAVE pod kątem wyłącznie spekulacyjnym (skupiając się wyłącznie na rynkowej wartości tego Altcoina).

Należy jednak pamiętać, że cyfrowe waluty o zdrowych fundamentach i potencjalnym szerszym zastosowaniu mają większe szanse na utrzymanie się na rynku i wzrost wartości w przyszłości.

Gdzie Kupić kryptowalutę AAVE?

Do zakupu kryptowaluty AAVE polecamy Ci największą obecnie giełdę o międzynarodowym zasięgu. Możesz tam kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej, przelewem, a nawet z użyciem BLIK’a.

Pamiętaj, że niezależnie od wielkości giełdy, istnieje ryzyko, że jak każdy biznes może się kiedyś zamknąć, dlatego przeczytaj w dalszej części artykułu jak bezpiecznie trzymać zakupione waluty.

Korzystając z linku poniżej i zakładając tam konto, dostaniesz dodatkowo 5% prowizji, którą pobiera od Ciebie giełda Binance.

Druga giełda to Twoja alternatywa do transakcji na innych kryptowalutach.

Stanowi po prostu dywersyfikację w razie niedostępności pierwszej giełdy, dlatego warto założyć darmowe konta w zarówno na pierwszej jak i drugiej platformie.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę AAVE i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Opłaca się Zainwestować w AAVE?

W ostatnim czasie obserwujemy bardzo gwałtowny wzrost wartości tej kryptowaluty, notowane są kolejne ATH. Ciężko powiedzieć gdzie jest granica tego wzrostu.

Obecnie AAVE zajmuje 14 miejsce według kapitalizacji według portalu coingecko, a utrzymując takie tempo niedługo zapewne zawita nawet do TOP 10. Od 2017 roku, oficjalny profil na  twitterze zgromadził 115 tysięcy obserwujących, a liczba ta rośnie w zawrotnym tempie.

Twórcom AAVE udało się zbudować bardzo zaangażowaną społeczność – sam kanał Discord to 13 tyś. Osób. Biorąc po uwagę wszystkie za i przeciw, sam musisz oszacować i określić czy moment na wejście jest odpowiedni.

Na pewno argumentem za inwestycją w AAVE jest praktyczne zastosowanie i obecnie rosnące zainteresowanie co pokazuje ilość wyszukiwań w przeglądarce google.

Wystarczy tylko spojrzeć na poniższy wykres obrazujący jej popularność:

Czy warto zainwestować w aave

Gdzie Trzymać Krypto AAVE?

Zależy nam na tym, żebyś inwestował świadomie i bezpiecznie, dlatego zalecamy nie trzymanie kupionych kryptowalut na giełdach przez dłuższy okres czasu.

Dobrym pomysłem jest dywersyfikacja miejsc w których trzymasz kryptowaluty.

Jeżeli chcesz inwestować średnio i długoterminowo to warto pomyśleć o założeniu portfela kryptowalut poza giełdą, wtedy zakupione waluty będą znacznie bardziej bezpieczne.

Opisaliśmy jak w kilku krokach założyć darmowy portfel, natomiast jeżeli interesuje Cię jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa to powinieneś pomyśleć o portfelu sprzętowym, na którym kryptowaluty będą trzymane offline.

gdzie trzymac kryptowalute

Podsumowanie

AAVE to jaśniejąca gwiazda w świecie zdecentralizowanych finansów (Defi). Systematycznie zdobywa coraz większe zainteresowanie osób szukających alternatywnych inwestycji.

Propagując szybkie pożyczki zabezpieczane smart kontraktami umożliwia zarabianie oprocentowania na nich, oraz dodatkowo na wzroście wartości samej kryptowaluty, te dwa obszary w pewien sposób się napędzają.

Pamiętaj o dywersyfikacji portfela, nie inwestuj całych oszczędności w jeden projekt, to podstawowa zasada.

Zawsze istnieje ryzyko, że nawet bardzo obiecująco wyglądający projekt może zniknąć z rynku, lub jego wartość może drastycznie zmaleć.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here