jak kupić kryptowalutę avalanche

Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się jak kupić kryptowalutę Avalanche – piszemy gdzie to zrobić.

Kupując jakiekolwiek kryptowaluty powinieneś także wiedzieć gdzie trzymać je bezpiecznie, w artykule napisaliśmy też o tym.

Zapinaj pasy i jedziemy po konkrety.

Czym Jest Avalanche (AVAX)?

Avalanche jest projektem, który chce na nowo zdefiniować sposób przeprowadzania transakcji na całym świecie, ułatwiając i przyspieszając proces wymiany cyfrowych dóbr, niezależnie od szerokości geograficznej obydwu (lub wielu) stron transakcji.

portfel do przechowywania kryptowalut

Gdzie Kupić Kryptowalutę Avalanche (AVAX)?

Te wszystkie informacje są bardzo istotne. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobnie najbardziej interesującą Cię informacją jest to gdzie kupić kryptowalutę AVAX.

Polecamy zrobić to na platformie, która 100% wagi przykłada do bezpieczeństwa środków swoich użytkowników. Kupując środki na giełdzie pamiętaj o dwóch kwestiach:

1. Dywersyfikacja ryzyka – korzystaj z więcej niż jednej giełdy
2. Trzymanie zakupionych AVAX poza giełdą – trzymaj krypto bezpiecznie poza systemem giełdy niezależnie od jej renomy i stabilności

Zakładając darmowe konto z linku poniżej, będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji pobieranej przez giełdę Binance za kupno AVAX i innych kryptowalut.

  • Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę AVAX i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Cechy Systemu Avalanche

Transakcje przeprowadzane są w zawrotnym tempie maksymalnie kilku sekund. Sieć jest skalowalna i nie zapcha się zbyt dużą ilością użytkowników – w przeciwieństwie np. do Ethereum, kolejni użytkownicy zwiększają wydajność całej sieci.

Niesamowitą cechą AVAX jest elastyczność oprogramowania i możliwość dostosowania do danego zastosowania.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym ryzyko zmanipulowania siecią jest o 30% mniejsze niż w przypadku starszych kryptowalut takich jak Bitcoin czy Ethereum.

Kolejnym elementem układanki są znacznie niższe koszty transakcji (fees) w tym systemie.

Jak widać cechy te pozwalają myśleć pozytywnie o przyszłości krypto AVAX.

Zastosowanie Kryptowaluty AVAX

AVAX umożliwia tworzenie wysoce spersonalizowanych smart contractów.

Dzięki temu możliwe jest sprawne i szczegółowe zabezpieczenie stron transakcji i uzależnienie przekazania środków cyfrowych od wywiązania się z określonych wcześniej warunków.

Dodatkowo Avalanche pozycjonowane jest jako most łączący różne ekosystemy blockchain. Ma stanowić swoistą platformę platform dla kryptowalut.

Czy Inwestycja w Krypto Avalanche ma sens?

Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. Oczywiście jednym z najważniejszych jest moment kiedy zdecydujesz się na inwestycję w AVAX.

Patrząc chociażby na rosnące ceny transakcji w sieci Ethereum, ewidentnie wyczuwalne jest oczekiwanie na alternatywę zapewniającą sprawność i szybkość połączoną z akceptowalnymi opłatami za transakcję.

W tym momencie kupno mniej znanych krypto na wczesnym etapie rozwoju jest mocno utrudnione dla nowo wchodzących osób.

Dodatkowo jeżeli spojrzymy na czas wykonania prostej transakcji, która często trwa kilka minut, to okazuje się, że rozwiązanie proponowane przez projekt Avalanche jest 99% szybsze o od obecnie powszechnie stosowanych.

Fakty te pozwalają sądzić, że AVAX może w przyszłości stać się istotnym elementem układanki w świecie kryptowalut i warto rozważyć go w kontekście portfela inwestycyjnego.

Gdzie Trzymać Kryptowalutę AVAX?

Programiści Avalanche stworzyli własny, dedykowany portfel, gdzie możesz trzymać zakupione AVAX’y TUTAJ.

Rozwiązaniem uzupełniającym do niego jest z kolei kompatybilny portfel sprzętowy, na którym krypto są znacznie bardziej bezpieczne.

To rozwiązanie polecamy szczególnie w kontekście inwestowania średnio oraz długoterminowego.

W ten sposób Twoja waluta AVAX będzie trzymana offline, dzięki czemu ryzyko utraty Twoich środków jest mniejsze.

Na tym portfelu możesz trzymać także kilkaset innych kryptowalut. Jeżeli myślisz o cyfrowych walutach na poważnie to koniecznie zastanów się nad jedna z dwóch opcji (obydwa rozwiązania są liderami w świecie kryptowalut):

>>LEDGER DO AVAX<<
lub
>>TREZOR DO AVAX<<

———————————————————————-
Czy wiesz, że możesz także zdobywać darmowe kryptowaluty? Jeżeli nie masz środków na inwestycję, możesz gromadzić je na kilku platformach. Klikając link dowiesz się jak dostać darmowe kryptowaluty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here