jak kupic kryptowalute bnb

Wypuszczanie swoich coinów przez giełdy zaczyna się już powoli robić standardem, mamy już UNI, CRO czy BTT. Dzisiaj zajmiemy się tokenem największej na świecie giełdy.

Czytając dalej dowiesz się jak kupić kryptowalutę Binance Coin (BNB), a także poznasz inne aspekty obrotu tą walutą.

W każdym wpisie staramy się maksymalnie skondensować informacje i wybrać Ciebie tylko najistotniejsze fakty w tym przypadku odnośnie krypto BNB.

Dlatego bez zbędnego gadania przechodzimy do konkretów.

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym jest Binance Coin (BNB)?

Binance Coin jest to autorska waluta giełdy Binance. Służy do nabywania innych kryptowalut na tej platformie. Co ciekawe może ona tam również służyć do opłacania prowizji przy handlu cyfrowymi walutami.

Początkowo była oparta na technologii Ethereum do czasu opracowania przez Binance, autorskiej technologii Binance Chain. Od tamtego momentu to Binance ma pełną kontrolę nad walutą BNB.

Aby kupić mniej znane kryptowaluty, będziesz musiał zakupić właśnie BNB, ETH lub BTC. Tak więc Binance Coin jest pewnego rodzaju uniwersalną walutą (przynajmniej na giełdzie którą polecamy).

Gdzie Kupić Kryptowalutę BNB?

Najsensowniej z pewnością na giełdzie, która „spłodziła” tą walutę. Największa na świecie giełda obsługująca ponad 400 różnych kryptowalut z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Bardzo ważną kwestią, którą musimy poruszyć jest dywersyfikacja ryzyka. Wychodzimy z założenia, że należy być przygotowanym na wszelkie możliwe scenariusze.

Właśnie dlatego sami posiadamy konta na kilku giełdach. Podchodząc do sprawy w ten sposób, ubezpieczamy się na wypadek niedostępności danej giełdy.

Sugerujemy Ci również takie podejście, jeżeli chcesz w sposób mądry podejść do tematu kupowania BNB i innych kryptowalut.

Poniżej znajdziesz dwie polecane przez nas giełdy, na pierwszej z nich będziesz mógł kupić swoje Binance Coin (BNB).

Zakładając konto na z linku poniżej, będziesz otrzymywał zwrot w postaci 5% prowizji pobranej przez giełdę.

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę BNB i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w kryptowalutę Binance Coin (BNB)?

Wszystko jak zapewne wiesz ‘zależy’:  od poziomu ryzyka, które gotowy jesteś podjąć, od momentu na wykresie w którym wchodzisz i od tego co dzieje się w momencie podjęcia decyzji z giełdą Binance.

Decyzja czy warto zainwestować w BNB należy w ostateczności do Ciebie. Na Twitterze oficjalne konto obserwuje ponad 1.8 miliona osób.

Swoje ATH waluta ta osiągnęła w Lutym 2021 na poziomie 339,94 $, a to oznacza wzrost o 1066% w ciągu roku i zajmuje 3 miejsce pod względem kapitalizacji ustępując tylko Bitcoinowi i Ethereum.

Na poniższym wykresie możesz zobaczyć jak wygląda zainteresowania BNB na przestrzeni czasu:

 

czy opłaca się zainwestować w bnb

Gdzie Trzymać Krypto (BNB)?

Spostrzegliśmy, że osoby zaczynające przygodę z krypto często wybierają półśrodki jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Jest to kardynalny błąd.

Zbyt wiele razy czytaliśmy historie ludzi, którzy potracili swoje oszczędności przez zbyt błahe podejście.

Dlatego absolutnie kluczową kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie i ‘trzymanie’ zakupionych BNB, jak i każdej innej cyfrowej waluty.

Jeżeli chcesz zainwestować swoje oszczędności koniecznie zadbaj o ich bezpieczeństwo. Rozwiązaniem sprawdzonym przez nas jest zewnętrzny portfel sprzętowy, gdzie swoje BNB będziesz mógł trzymać offline.

Przykładem takiego portfela jest ten produkowany przez firmę ledger, poniżej możesz sprawdzić co to za urządzenie na oficjalnej stronie producenta:

>LEDGER<

Binance Coin (BNB) – Podsumowanie Informacji

Binance Coin to rozpędzony projekt wspierany przez największych tuzów świata kryptowalut.

Biorąc pod uwagę dalszą adopcje całego sektora krypto, przypływ inwestorów, a także dynamikę wzrostu samej giełdy Binance możemy oczekiwać  rozwoju projektu w przyszłości.

Niezależnie od wszystkiego, decyzja o inwestycji należy do Ciebie. Dywersyfikuj, nie wrzucaj wszystkiego do jednego koszyka, nie trzymaj krypto na giełdzie.

Pamiętaj o tych zasadach i będziesz spał spokojnie. Udanych inwestycji robionych z głową!

 

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here