jak kupić kryptowalutę chainlink

W dzisiejszym ‘odcinku’ omówimy lidera w świecie finansów zdecentralizowanych. Bez opisu tego projektu nie mogło by się obyć.

Dobrze, że interesujesz się tym tematem już teraz, bo im wcześniej wejdziesz tym większe profity możesz mieć z tego w przyszłości w sytuacji gdy projekt ten będzie się dalej rozwijał.

Z naszego krótkiego artykułu dowiesz się z niego jak kupić kryptowalutę chainlink (LINK) i gdzie to najlepiej zrobić, a także kilka innych rzeczy, które mogą Cię zainteresować.

W ramach wprowadzenia powinieneś wiedzieć, że kryptowalutami możesz handlować na różne sposoby – kupować je w formie tzw. spot, gdzie nabywasz je bezpośrednio względem wartości kapitału, który posiadasz, ale jest też możliwość handlu z tzw. dźwignią, która umożliwia Ci obracanie wielokrotnie większym kapitałem niż posiadasz co wiąże się oczywiście z większym ryzykiem.

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym jest Chainlink (LINK)?

Chainlink to zdecentralizowany (a jakżeby inaczej) system oparty na blokchainie Ethereum, naczelny przedstawiciel DeFi, służący do tworzenia inteligentnych kontraktów, będący swoistym łącznikiem pomiędzy technologiami blokchain, a światem realnym.

Chodzi tutaj o możliwość pobierania danych z wielu źródeł jednocześnie, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Prowadzone są już obecnie zaawansowane rozmowy z wieloma bankami, ubezpieczycielami i firmami płatnościowymi, które deklarują chęć wykorzystania systemu Chainlink w swojej działalności operacyjnej.

Jeżeli chodzi o sam token LINK to ciekawostką jest to, że ta kryptowluta, w bessie 2018-2019 zachowywała się przeciwnie to ogólnej tendencji rynku.

Prężne działania Twórców prowadziły do systematycznych wzrostów wartości tej kryptowaluty.

Gdzie Kupić Chainlink (LINK)?

Gdy zdecydujesz się kupić LINK, to powinieneś zrobić to w bezpieczny sposób, na sprawdzonej platformie. Raczej nie polecamy kupować go na allegro.

Giełda z której korzystamy to największe na świecie miejsce gdzie każdy może sprzedać i kupić cyfrowe waluty. Miliony transakcji dziennie potwierdzają stabilność i bezpieczeństwo wymiany. Pamiętając o dywersyfikacji sugerujemy założenie (darmowych) kont, na więcej niż jednej giełdzie.

To rozwiązanie może uratować Ci tyłek w razie brak dostępności jednej giełdy, gdy będziesz potrzebował szybko sprzedać/kupić kryptowaluty.

Drugą polecaną platformą jest największa w Europie Środkowo – Wschodniej Giełda Bitbay.

Trzecia opcja to broker o którym być może słyszałeś a mianowicie Etoro, które oprócz klasycznych kryptowalut oferuje również handel akcjami i kontraktami CFD.

Jeżeli założysz konto klikając baner poniżej będziesz dodatkowo dostawał 5% prowizji, którą pobiera od Ciebie giełda.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Chainlink i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Etoro – Krypto & Akcje w jednym – wchodząc przez baner poniżej wejdziesz na Polską wersję strony
0 commission PL V2

Czy Warto Zainwestować w Chainlink (LINK)?

Oczywiście na to pytanie musisz odpowiedź sobie sam. My możemy podsunąć Ci jedynie kilka informacji, które ułatwią Ci podjęcie decyzji czy opłaca się kupić walutę LINK.

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie Chainlink jest liderem świata krypto zdecentralizowanych finansów i zajmuje 9 miejsce jeżeli chodzi o kapitalizację wśród wszystkich cyfrowych walut. Swoje ATH ta krypto zanotowała na poziomie 35,35 $.

W ciągu roku 2020 jej wartość wzrosła o ok. 600 %. Chainlink obserwuje na Twitterze ponad 150 tysięcy osób, łaknąc każdego newsa dotyczącego ich ukochanego projektu. Praktycznie codziennie ogłaszane są nowe partnerstwa.

Co najważniejsze Chainlink ma już działające produkt, który integruje z kolejnymi firmami. To sprawia, że wyprzedza inne projekty będące na etapie konceptu o lata świetlne.

Mimo, że projekt wygląda interesująco jak do każdej inwestycji należy podchodzić do niego na chłodno, bez emocji, bo tylko takie podejście zwiększy szansę podjęcie dobrej decyzji.

Gdzie Trzymać Kryptowalutę Chainlink (LINK)?

Z trwogą zauważamy, że spore grono ludzi, zaczynając z krypto, nie przykłada należytej wagi do kwestii bezpieczeństwa. Chcemy przestrzec Cię przed takim podejściem.

Może się to skończyć utratą wszystkich Twoich oszczędności. Z tego powodu warto byłoby, żebyś podszedł do tej sprawy maksymalnie poważnie i zainwestował w maksymalizację bezpieczeństwa.

Rozwiązaniem, które zabezpiecza Twoje środki w sposób skuteczny, jest po pierwsze dywersyfikacja miejsc w których trzymamy pieniądze, a po drugie korzystnie z zewnętrznego (znajdującego się poza giełdą) portfela sprzętowego, gdzie Twoje środki będą trzymane offline.

Przykładem takiego portfela jest ten produkowany przez firmę Ledger, który możesz kupić od oficjalnego dystrybutora klikając poniżej:

⇒PORTFEL DO CHAINLINK (LINK)⇐

Podsumowanie Informacji o Krypto Chainlink (LINK)

Chainlink to bez wątpienia wybijający się projekt – przede wszystkim przewodzi on całej odnodze zdecentralizowanych finansów opartych na technologii blockchain.

Na jego barkach wyrosło kilka innych ambitnych projektów, które są znacznie w tyle jeżeli chodzi o adopcje, natomiast w przyszłości mogą wyrosnąć na jego realnych konkurentów.

Póki co pozostaje jednak na szczycie podium dwukrotnie przebijając kapitalizację kolejnej na liście kryptowaluty związanej z DeFi.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here