jak kupić kryptowalutę chiliz (CHZ)

W tym artykule gratka dla prawdziwych kibiców. Jeżeli myślisz, że kryptowaluty i sport to dwa różne światy to nasz dzisiejszy wpis zmieni Twoje postrzeganie tego tematu.

Dowiesz się gdzie i jak kupić kryptowalutę Chiliz, co możesz zrobić z zakupionymi „monetami”, a także gdzie najbezpieczniej trzymać krypto CHZ.

Czym jest Chiliz (CHZ)?

Chiliz to projekt mający na celu zbliżenie dwóch powiązanych, ale często jednak odległych grup społecznych.

Chodzi tu o świat profesjonalnego sportu: największych drużyn piłkarskich, topowych sportowców i najbardziej rozpoznawalnych sportowych brandów oraz będących po drugiej stronie tej samej monety, niemających większego wpływu na podejmowane decyzje (do tej pory) kibiców.

portfel do przechowywania kryptowalut

Pod względem zastosowania Chiliz w zamyśle twórców daje nam zwykłym śmiertelnikom realny wpływ na decyzje zachodzące w największych klubach, poprzez równoczesne wspieranie swoich ulubionych drużyn.

Działa to na zasadzie systemu głosowań w których możemy brać udział posiadając walutę CHZ, a w których możemy wygrać później różne nagrody takie jak miejsca VIP na meczy chociażby FC Barcelony czy AC Milanu.

Przykładowo Lionel Messi w ramach transferu do PSG dostał pakiet tokenów PSG właśnie opartych o omawianą technologię Chillz.

To wszystko oparte o technologię blockchain. Dla nas, inwestorów może być to okazja, która przyciągnie do kryptowalut masę kapitału od nowych uczestników rynku.

Gdzie Kupić Kryptowalutę Chiliz (CHZ)?

Zakup kryptowalut powinien być poprzedzony dogłębną analizą. Na pewno kiepskim pomysłem jest kupno krypto na małej platformie o krótkiej historii. Dlatego polecamy Ci wyłącznie sprawdzone przez nas giełdy.

Oczywiście dla redukcji ryzyka i ułatwienia sobie łatwości przeprowadzania transakcji powinieneś posiadać konto na kilku platformach.

Być może myślisz teraz, że to zbędne. W porządku, tylko zastanów się co zrobisz w sytuacji gdy jeden z giełd będzie miała problemy z serwerami, a Ty będziesz potrzebował szybko upłynnić swoje CHZ? Rozłożenie kapitału na przynajmniej 2 giełdy zmniejszy także ryzyko utraty całości środków w razie włamania na Twoje konto.

Rejestrując się z linku poniżej będziesz dostawał dodatkowo 5% zwrotu prowizji od giełdy Binance.

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Kryptowalutę Chiliz (CHZ) kupisz na:

Giełda #1

>>Binance<<

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Tutaj <- znajdziesz poradnik dotyczący giełdy krok po kroku.

Giełda #2

>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w Krypto Chiliz (CHZ)?

Zastanówmy się nad tym do jakiej grupy społecznej jest skierowany ten projekt. Chodzi tutaj o kibiców – ludzi, którzy kochają swoje drużyny, chcą je wspierać i są gotowi się o nie pobić.

Ta grupa jest bardzo zaangażowana w związane z nimi inicjatywy w związku z tym, możemy oczekiwać szerokiej adopcji tego projektu w momencie gdy trafi do szerszej świadomości ludzi.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę zasięgi i wpływ, który mają największe drużyny na świecie na swoich fanów, to prawdopodobnym jest scenariusz, w którym zainteresowanie kryptowalutą Chiliz będzie na niebotycznym poziomie.

Oczywiście jeżeli zastanawiasz się czy warto zainwestować w chiliz, to decyzja musi wynikać z Twojej analizy i odczucia co do projektu, my możemy jedynie podsunąć Ci pewne informacje. Na początku marca 2021 roku CHZ zaczęło zyskiwać ogromną popularność.

Konto na Twitterze obserwuje ponad 150 tysięcy osób, a codzienne przyrosty są na poziomie miażdżącym konkurencję. Sam CHZ notuje codziennie rekordowe wartości wyceny.

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda zainteresowanie tym projektem wśród internautów (skorzystaliśmy z narzędzia google trends):

czy warto inwestować w kryptowalutę CHZ

Gdzie Trzymać Krypto Chiliz (CHZ)?

Niestety, okazuje się, że wiele osób stawiając pierwsze kroki w świecie kryptowalut wybiera łatwe rozwiązania, które nie do końca gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie trzymać kryptowalutę Chiliz to musisz wiedzieć, że absolutnie kluczowym aspektem jest dla Ciebie zrobienie wszystkiego co się da, żeby nie stracić swoich oszczędności.

Rozwiązaniem, które sami stosujemy jest zewnętrzny portfel offline. To rozwiązanie minimalizuje ryzyko utraty środków co powinno być Twoim priorytetem.

CHZ możesz trzymać na takim portfelu mając wygodny dostęp do swoich środków. Poniżej możesz sprawdzić nieco więcej informacji o tym rozwiązaniu na stronie oficjalnego producenta:

>>LEDGER<<

Inwestycja w Chiliz (CHZ) – Podsumowanie informacji

Chiliz to jeden z tych projektów, które wyróżniają się spośród innych swoją unikatowością.

Próba połączenia wielkiego sportu i kryptowalut, przy jednoczesnym zacieśnieniu relacji z kibicami, może stworzyć mieszankę, którą wprowadzi ten świetny pomysł na niebotyczne poziomy.

Być może warto rozważyć CHZ jako element portfela inwestycyjnego i wydzielić na niego część kapitału. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, a kupując Chiliz, czy inne kryptowaluty koniecznie pamiętaj o dywersyfikacji.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here