jak kupić kryptowalutę dogecoin (doge)

Dzisiaj zajmiemy się tematem pewnej ‘memicznej’ waluty. Chyba każdy użytkownik internetu kojarzy wizerunek pociesznej mordki ‘Pieseła’ z memów.

Ten obraz jest właśnie symbolem omawianego dzisiaj projektu.

Czytając dalej dowiesz się jak kupić kryptowalutę Dogecoin (DOGE), na której giełdzie możesz to zrobić, oraz jaki portfel będzie dobrym zabezpieczeniem dla Twoich inwestycji.

Zawsze staramy się kondensować treści, tak żebyś otrzymywał najistotniejsze informacje. Zaczynamy.

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym jest Dogecoin (DOGE)?

Dogecoin to kryptowaluta zbudowana na technologii blockchain. Została stworzona dla.. żartu, ale na przestrzeni lat popularność tej waluty rośnie systematycznie.

Można ją rozpatrywać właściwie tylko spekulacyjnie.

Ciekawostką jest fakt, że 28% wszystkich DOGE, jest w posiadaniu jednej osoby, której tożsamości niestety nie znamy.

Szczególnie silne zainteresowanie tą kryptowalutą zaobserwowaliśmy na początku 2021 roku, gdzie promowana była przez Elona Muska jako ‘waluta internetu’.

Gdzie Kupić Dogecoin (DOGE)?

Wpłacając gdziekolwiek swoje pieniądze powinniśmy brać pod uwagę stabilność, zabezpieczenia i wiarygodność giełdy.

Przykładem takiego miejsca gdzie można kupić Dogecoin, jest polecana przez nas platforma Etoro.

Mimo tego warto posiadać konto (które Cię nic nie kosztuje), na więcej niż jednej platformie, gdyż w przeszłości pojawiały się już problemy z chwilowym dostępem do największych giełd.

Mając zabezpieczenie w postaci dwóch – trzech giełd jesteśmy w stanie zareagować odpowiednio szybko na dynamiczną sytuację związaną z wahaniem ceny kryptowalut.

Baner poniżej poprowadzi Cię do Polskiej strony Etoro gdzie możesz kupić Dogecoina i inne kryptowaluty. Oprócz tego ta platforma umożliwi Ci dostęp do handlowania akcjami na światowych giełdach.

0 commission PL V2

Rejestrując się z linku poniżej dodatkowo będziesz otrzymywać 5% prowizji, którą pobiera od Ciebie Binance.

Giełda #2
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę VET i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Czy Warto Zainwestować w Dogecoin?

Dogecoin wypłynął na szerokie wody kryptowalut w sporej mierze dzięki promowaniu go przez najbogatszego człowieka świata Elona Muska na Twitterze.

Musk systematycznie wrzuca tweety, których efektem jest podbijanie wartości tej monety. Z tego względu warto obserwować jego konto planując zakup DOGE.

elon musk promuje dogecoin

Ostatnio do akcji przyłączyło się również kilku celebrytów światowego formatu np. Snoop Dog. Projekt zajmuje 14 miejsce pod względem kapitalizacji. ATH osięgnięte w Lutym 2021 miało poziom 0,0839$.

Na pytanie czy warto zainwestować w krypto DOGE musisz odpowiedzieć sobie sam, biorąc pod uwagę sytuację na rynku krypto i Twoją strategię. Na pewno mocną stroną DOGE jest zasięg marketingowy – na Twitterze oficjalne konto śledzi ponad 600 tysięcy ludzi.

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda zainteresowanie cyfrową walutą Dogecoin w wyszukiwarce google w ostatnich 12 miesiącach:

czy warto zainwestować w dogecoin

Gdzie Trzymać Kryptowalutę DOGE?

Pierwszą zasadą, którą powinieneś się kierować to trzymanie kupowanie kryptowalut poza giełdą. A przynajmniej dywersyfikacja – rozłożenie środków między dwie giełdy.

Niezależnie od renomy i stabilności giełdy może zdarzyć się sytuacja gdzie stracisz dostęp do swoich środków. Dlatego szczególnie długo i średnio-terminowo obowiązkowo transferuj środki poza giełdę.

Dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w portfel sprzętowy, gdzie Dogecoiny możesz trzymać offline zwiększając tym samym ich bezpieczeństwo. Nie musimy chyba mówić jak bardzo narażeni jesteśmy na cyfrowe włamania w dzisiejszych czasach.

Na forach wielokrotnie widzi się historie ludzi, którzy potracili swóje środki, przez bagatelizowanie kwestii bezpieczeństwa. Ucz się na cudzych błędach – to kosztuje znacznie mniej.

No dobrze, ale jakie rozwiązanie zwiększy bezpieczeństwo trzymanych Dogecoinów? My polecamy sprawdzony przez nas portfel sprzętowy ledger.

W internecie znajdziesz pełno opinii zadowolonych użytkowników tego rozwiązania, jeżeli to Cię uspokoi to jak najbardziej poszukaj, zrób research. Poniżej możesz przejść do oficjalnego producenta tego sprzętu:

>>Portfel Zewnętrzny Do Trzymania Doge<<

Dogecoin – podsumowanie informacji

Dogecoin to na pewno interesujący projekt, któremu warto się przyglądać. Wielką niewiadomą jest dalsze wsparcie tego projektu przez Twitterowych celebrytów w postaci Elona Muska, czy Snoop Doga.

Faktem jest, że takie ‘plecy’ pozwalają przypuszczać, że popularność tej waluty może jeszcze wzrosnąć, szczególnie jeżeli do akcji przyłączy się większa ilość takich ‘ambasadorów’ projektu.

Przed podjęciem decyzji o zakupie DOGE zrób szersze rozeznanie w temacie i pamiętaj o dywersyfikacji swoich inwestycji.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here