jak kupić kryptowalutę enjin coin (ENJ)

Duże wzrosty wartości rynku kryptowalut i przedostające się do mediów informacje, a co za tym idzie zwiększenie świadomości inwestycyjnej ludzi spowodowały szersze zainteresowanie tym tematem niż kiedykolwiek.

Mówiąc konkretnie, niektórzy potentaci biznesowi, tacy jak wielki szef Tesli, CEO Elon Musk, przeznaczyli ogromną ilość pieniędzy na inwestycje w kryptowalutę.

Wzbudziło to ciekawość ludzi, którzy wcześniej nie mieli styczności z tą częścią cyfrowego świata. Kryptowaluty takie jak Enjin Coin (ENJ) stały się środkiem za który możemy kupować rzeczy, jak i również spekulować na jego wartości.

Ci z was, którzy uważają kryptowalutę za walutę przyszłości i są głodni wiedzy, powinni lepiej poznać ten ciekawy projekt którym się dzisiaj zajmiemy.

Przybliżmy jedną z nowszych propozycji kryptowalut na rynku cyfrowym: kryptowalutę Enjin Coin (ENJ).

portfel do przechowywania kryptowalut

Czytając dalej dowiesz się jak kupić ENJ, gdzie go trzymać, a także jak wygląda zainteresowanie tą cyfrową walutą na świecie.

Charakter i zastosowanie kryptowaluty Enjin Coin (ENJ)

Jeśli jesteś graczem i grasz w gry online, z pewnością zainteresuje Cię Enjin Coin, ponieważ jest to szeroko stosowana kryptowaluta w różnych witrynach z grami.

Można go również przekształcać (zakupić za niego) elementy świata wirtualnego, takie jak przedmioty lub złoto w grze.

Enjin został zaprojektowany właśnie dla branży gier online. ENJ wykorzystuje do realizacji transakcji procesy typu on-chain i off-chain.

Stanowi on połączenie świata gier oraz technologii blockchain, umożliwiając tworzenie w ramach swojego ekosystemu, tokenów (wykorzystywanych m.in. w mikropłatnościach) bez posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Gdzie i jak kupić kryptowalutę Enjin Coin (ENJ)?

Aby dokonać zakupu kryptowaluty, potrzebna jest aplikacja internetowa, która może przechowywać walutę, „portfel” (czytając artykuł dalej znajdziesz sprawdzony portfel, który zabezpieczy Twoje kryptowaluty) i konto bankowe.

Oczywiście Enjin Coin możesz kupić wymieniając inne posiadane kryptowaluty, jeżeli jednak to Twój pierwszy zakup, będziesz mógł kupić Enjin za złotówki lub dowolną inna klasyczną walutę (FIAT).

Możesz kupować kryptowaluty na wielu platformach, natomiast warto korzystać z firm o stabilnej pozycji, które mają za sobą doświadczenie i odpowiedni infrastrukturę.

Enjin Coin możesz kupić na giełdzie Binance (jedna z z największych giełd krypto na świecie), do której link znajdziesz poniżej. W swoich wpisach staramy się też edukować, dlatego polecamy dywersyfikację ryzyka poprzez posiadanie kont na więcej niż jednej giełdzie.

Powszechnie spotykaną praktyką jest wpłacanie połowy zakładanej kwoty na inwestycje na jedną, a połowy na drugą platformę. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zmniejszyć ryzyko związane z brakiem dostępu do danej giełdy.

Drugą polecaną platformą jest Kraken, oferujący również kilkaset cyfrowych kryptowalut. Obydwa serwisy idealnie się uzupełniają, a założenie tam kont jest całkowicie darmowe.

W przypadku Enjin Coin możesz go kupić za pomocą karty kredytowej, karty debetowej lub Bitcoin/innych kryptowalut u tych brokerów.

UWAGA: Obydwie polecane giełdy umożliwiają dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Zakładając darmowe konto z linku poniżej, będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji pobieranej przez giełdę Binance za kupno BitTorrent (BTT) i innych kryptowalut.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę ENJ i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda Kraken – druga sprawdzona giełda, w ramach dywersyfikacji

Uważana jest za jedną z największych giełd kryptowalut w cyfrowym świecie. Enjin Coin jest dostępny za niższą opłatę za wymianę i możesz skorzystać z rosnącej płynności tej kryptowaluty, którą można szybko sprzedać i handlować.

Czy teraz jest właściwy czas na inwestowanie w kryptowalutę Enjin Coin (ENJ)?

Kryptowaluta musi zyskać stabilność na rynku cyfrowym. W początkowym etapie funkcjonowania, wystarczy niewielki przypływ kapitału, żeby znacznie ‘podbić’ cenę.

Później rolę zaczyna odgrywać zastosowanie i użyteczność. Kryptowaluty są wysoce niestabilne i tak jak dają szansę dużego zarobku, tak również ryzyko jest proporcjonalne. To czy warto zainwestować w Enjin Coin jest kwestią twojego indywidualnego podejścia do ryzyka.

Aby zilustrować opłacalność inwestowania w monety Enji, można wskazać, że na początku 2021 r. Waluta ta była przedmiotem obrotu o wartości 0,13 USD.

W końcu jednak urosła do wartości 3,9 USD i według niektórych ‘analityków’ ma szansę osiągnąć wartość 8 USD.

Trzeba pamięta, że jest to historia, a przewidywania mogą się nie sprawdzić, dlatego inwestując wkładaj tylko te pieniądze, które jesteś gotowy stracić.

Pozycja ENJ jest odzwierciedleniem nastrojów związanych z branżą gier, która wydaje się obecnie puchnąć w niesamowitym tempie. Można to postrzegać jako pozytywną reakcję różnych użytkowników i inwestorów, którzy wspierają branżę gier.

Biorąc pod uwagę trendy w rozwoju wirtualnej rozrywki, prace na nad rozszerzoną rzeczywistością, można spodziewać się że moneta Enji podbije swoją wartość w nadchodzących latach.

Gdzie trzymać ENJ?

W internecie znajdziesz różne rozwiązania, które pozwolą Ci trzymać krypto na serwerach. Zadaj sobie pytanie czy chcesz ryzykować utratę swoich oszczędności?

Jednym z najbardziej cenionych rozwiązań jest portel zewnętrzny offline, który maksymalizuje bezpieczeństwo trzymanych ENJ i innych kryptowalut.

Poniżej możesz przejść na oficjalną strone producenta tego wartego uwagi sposobu na trzymanie ENJ:

⇒PORTFEL DO ENJIN COIN (ENJ)⇐

Inwestycja w Enjin Coin – Podsumowanie

Popularność monet Enji opiera się na wsparciu użytkowników dla branży gier.

Niesłabnące wsparcie ze strony społeczności doprowadziłoby ostatecznie do ulepszenia platformy, która zapewnia elastyczność i przejrzystość tworzonych aplikacji.

Przyciąga ona kolejnych użytkowników i inwestorów dzięki ulepszonemu protokołowi i systemowi natychmiastowych transakcji.

Ciężko wyobrazić sobie, żeby miała stanowić podstawę portfela inwestora, natomiast może być ciekawym elementem dywersyfikacji i ekspozycje na ‘gamingową’ cześć świata kryptowalut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here