gdzie kupić kryptowalutę iost

W tym artykule omówimy projekt przyszłości, ale tej czającej się tuż za rogiem.

Zawsze staramy się prezentować wyłącznie najważniejsze informacje.

Zapoznając się z dalszą częścią tekstu dowiesz się gdzie i jak kupić kryptowalutę IOST, jaki portfel dla IOST wybrać i co to ogóle jest za projekt.

Czym Jest IOST?

IOST to cała platforma osadzona w technologii blockchain, która chce zrewolucjonizować integrację obecnego świata biznesu i płatności, z przyszłym zapotrzebowaniem na zdecentralizowane finanse.

portfel do przechowywania kryptowalut

Mówi się, że to projekt który chce dostarczyć blockchain pod strzechy – do mas.

Jest to projekt typu open source – developerzy mogą na jego bazie budować własne aplikacje i dostosowywać architekturę pod potrzeby danego przedsięwzięcia.

Dzięki wykorzystaniu nowej metody potwierdzania zgodności bloków (Proof of Believability) i skalowalności IOST ma potencjał wydajności nieosiągalnej dla kryptowalut obecnych w tym momencie na piedestale.

Gdzie Kupić IOST?

Najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest kupienie IOST na giełdzie.

Zabierając się za inwestowanie czy kupowanie kryptowalut powinieneś wiedzieć, że może zawsze zdarzyć się chwilowy problem z dostępnością danego serwisu, dlatego sensownym pomysłem jest posiadanie kont w kilku miejscach.

Dzięki temu w sytuacji problemów i dużych wahań cen kryptowalut, będziesz mógł bez przeszkód przeprowadzić transakcje kupna/sprzedaży.

Takie rozwiązanie pozwoli Ci również zdywersyfikować ryzyko, jeżeli rozłożysz swoje środki między dwie lub więcej giełd.

Na największej na świecie giełdzie krypto kupisz IOST również za złotówki, korzystając z karty płatniczej, a nawet płacąc BLIK’iem.

Rejestrując się z linku poniżej będziesz dostawał 5% prowizji, którą pobiera od Ciebie giełda Binance.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę IOST i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

 

Czy Warto Zainwestować w Kryptowalutę IOST?

My ze swojej strony możemy jedynie podsunąć Ci kilka faktów, a Ty na tej podstawie będziesz musiał podjąć decyzję.

Pamiętaj o dywersyfikacji ryzyka, nie inwestuj całego kapitału w jedną kryptowalutę niezależnie od tego jak świetny wydaje się dany pomysł.

Prawda jest taka, że obecnie największe kryptowaluty takie jak Bitcoin i ETH, nie są gotowe na obsługę szybkich i niewielkich transakcji w przypadku rozprzestrzenienia się popularności krypto, ze względu na prowizje i problemy ze skalowalnością.

W takiej sytuacji IOST’a ze swoją wydajnością i potencjałem, może znaleźć szerokie, praktyczne zastosowanie. Na Twitterze konto IOST jest obserwowane przez ponad 200 tysięcy osób. Reddit – 50 tysięcy, Telegram – 20 tysięcy.

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda zainteresowanie tym projektem na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy według google trends:

czy warto zainwestować w iost

Jaki Portfel Dla IOST Wybrać?

Zdajemy sobie sprawę, że temat bezpieczeństwa nie jest z Twojej perspektywy palący – szczególnie na początku przygody z kryp. Niestety często powielanym i nagminnym błędem jest długoterminowe trzymanie środków na giełdzie.

Należy pamiętać, że w ten sposób środki tam trzymane mogą w pewnym momencie przepaść – oczywiście w sytuacji upadku i niewypłacalności danej giełdy (dlatego pisaliśmy o kontach na kilku giełdach).

To co możesz jeszcze zrobić, żeby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, to inwestycja w zewnętrzny portfel. Korzystając z niego ograniczysz ryzyko utraty środków i będziesz faktycznym posiadaczem kupionych IOST.

Sprawdzonym przez nas portfelem jest ten produkowany przez firmę Ledger. Poniżej możesz sprawdzić to urządzenie na stronie producenta.

>Ledger<<

IOST – Podsumowanie informacji

IOST to na pewno przyszłościowy projekt, który celuje w przyszłe potrzeby świata technologii i internetowego biznesu, a jego potencjalne zastosowanie na większą skalę może poskutkować wzrostem zainteresowania a co za tym idzie wzrostem ceny samej waluty IOST.

Z pewnością warto przyglądać się temu przedsięwzięciu i mieć na uwadze kolejne etapy wdrażania IOST do ekosystemu zdecentralizowanych finansów.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here