jak kupić kryptowalutę polygon (matic)Świat cyfrowy musiał zmienić sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcje, przeprowadzają transakcje i prowadzą swoją działalność.

Z tego systemu cyfrowego wyszło wykorzystanie kryptowaluty. Jest to obecnie rosnący trend i budzący zainteresowanie w cyfrowym świecie biznesu.

Ludzie dosłownie wpadli w pewnego rodzaju szał, kierując swoje pieniądze na inwestycje w kryptowaluty.

Transakcje w kryptowalutach wykorzystują system zwany blockchain, który rejestruje i zarządza transakcjami kryptowalutowymi dokonywanymi za pomocą zdecentralizowanej technologii, która jest rozpowszechniana na komputerach.

Transakcje kryptowalut zalały te sieci blockchain, co doprowadza do zwiększenia kosztów opłat sieciowych. Ten aspekt jest kluczowy dla deweloperów zdecentralizowanych aplikacji sieci Ethereum, którzy uciekają się do alternatywnego protokołu, takiego jak Polygon, w celu ralizowania swoich projektów przy minimalnych kosztach.

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym jest Polygon?

Może być postrzegany jako jedna z idealnych technologii open source, która jest przeznaczona dla programistów do korzystania z autonomicznej sieci za pośrednictwem kanału inteligentnych kontraktów, aby uzyskać dźwignię bezpieczeństwa sieci Ethereum.

Polygon jako protokół służy jako łącze łączące sieci blockchain kompatybilne z Ethereum.

Przesyłanie tokenów bez odpowiedzialności osób trzecich i ograniczenia płynności rynkowej w całej sieci Matic jest możliwe dzięki Polygon.

Ilekroć następuje przeniesienie tokenów z sieci Ethereum do sieci Matic, przeniesiony token jest już reprezentowany jako nowo wybite tokeny powiązane.

Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu protokołu Polygon.

Wykorzystanie sieci Polygon

Polygon jako protokół wykorzystuje mechanizmy weryfikacji stawki (proof of stake), takie jak Ethereum 2.0 i Heimdall, które zostały opracowane przez Cosmos.

Heimdall odchodzi od tradycyjnego sposobu tworzenia łańcuchów bloków typu proof-of-work. Nie jest to to samo, co w przypadku procesu Heimdalla, ponieważ wykorzystuje on losowy wybór reprezentantów bloków z weryfikatorów sprawdzających stawkę sieci.

Mechanizm ten przekłada się na skalowalność sieci przy zachowaniu jej bezpieczeństwa (możliwy jest łatwieszy rozwój całej sieci).

Gdzie kupić Polygon?

Zasadniczo Polygon jest w sieci Matic, która jest dostępna na Binance oraz giełdzie Kraken.

W cyfrowym świecie biznesu Binance jest uważana za jedną z wiodących giełd handlu kryptowalutami.

To tutaj można stworzyć portfel i jednocześnie prowadzić kupno i sprzedaż bitcoinów oraz innych kryptowalut.

Drugą platformą jest Kraken, uzupełniająca funkcjonalność swojego starszego brata zza oceanu.

Dlaczego wspominamy o dwóch platformach?

Ze względu na bezpieczeństwo i minimalizację ryzyka polecamy rozłożenie kapitału na przynajmniej dwie giełdy – takie rozwiązanie pozwoli Ci pozostać elastycznym i nie zwiąże Ci rąk w przypadku dużych ruchów na rynku, przy jednoczesnej chęci przeprowadzenia transkacji.

To chyba oczywiste, że lepiej mieć przygotowany plan B? Tym bardziej, że konta na tych giełdach są zupełnie darmowe.

Zakładając darmowe konto z linku poniżej, będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji pobieranej przez giełdę Binance za kupno BitTorrent (BTT) i innych kryptowalut.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Polygon i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda Kraken – druga sprawdzona giełda, w ramach dywersyfikacji

Czy warto inwestować w Polygon (MATIC)?

Kryptowaluta zrobiła spory szum w cyfrowym świecie biznesu, a teraz rozwija się w szybkim tempie, dla wielu będąc głównym kierunkiem inwestycji.

Co rusz docierają do nas informacje o kolejnych firmach i instytucjach, które stopniowo wchodzą w rynek kupując MATIC, Bitcoina i inne kryptowaluty.

Biorąc pod uwagę, że za tą transakcją stoi technologia, która zabezpiecza i rejestruje taką transakcję, a przy tym zapewnia decentralizację, jest to atrakcyjna wizja dla wielu użytkowników.

Polygon to protokół, który był postrzegany jako alternatywa dla rosnących kosztów zdecentralizowanych giełd, takich jak Uniswap.

Dzieje się tak, ponieważ transakcje kryptowalutowe przechodzą przez sieć blockchain, co powoduje gwałtowny wzrost opłat w sieci.

Aby pozytywnie odpowiedzieć na ten dylemat, twórcy zdecentralizowanych aplikacji w sieci Ethereum odwołali się do protokołu takiego jak Polygon.

Tym samym, uczynienie Polygon opłacalną inwestycją, stoi za technologią stosowaną w sieci blockchain.

Popularność Polygon (MATIC)

Nowy świat to cyfrowy świat i nie można zaprzeczyć, że kryptowaluta już zadomowiła się jako środek wymiany. Nie można go nadal uważać za prawny środek płatniczy, tak jak banknoty i monety emitowane przez banki centralne; jednak obecnie jest akceptowany jako sposób płatności, który ostatecznie może nawet zastąpić użycie pieniędzy.

Popularność korzystania z kryptowaluty jest również powiązana z popularnością Polygon, ponieważ jest to protokół używany do łączenia sieci blockchain Ethereum.

Korzystając z Polygon, możesz przenosić tokeny bez obawy o jakąkolwiek odpowiedzialność osób trzecich.

Gdzie trzymać Polygon?

Maksymalne bezpieczeństwo posiadanych kryptowalut zapewni Ci portfel sprzętowy:

[PORTFEL DO POLYGON (MATIC)]

Podsumowanie informacji o inwestycji w Polygon

Niewątpliwie żyjemy teraz w wirtualnym świecie, w którym wszystko odbywa się w sposób cyfrowy.

Aby poradzić sobie z tą szybko zmieniającą się ścieżką transakcji biznesowej, należy poznać szczegóły dotyczące sposobu zawierania, przetwarzania i wykonywania tych transakcji.

Transakcje kryptowalutowe stały się modne ze względu na ich wygodę jako sposób płatności za transakcje dokonane wirtualnie.

Świat przyjął to jako realny środek wymiany i może nawet być lepszy niż pieniądz, ponieważ nie podlega inflacji.

Ta transakcja cyfrowa jest zabezpieczana przez system używany w sieci blockchain. Protokół Polygon służy do zapewnienia bezpieczeństwa i skalowalności w sieci.

Przeprowadza okresową kontrolę głównego łańcucha Ethereum.

Dlatego stworzył mechanizm, który służy do rozstrzygania wszelkich sporów dotyczących transakcji w łańcuchu bocznym za pośrednictwem cryptograficznego dowodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here