jak kupić kryptowalutę sushi

W internecie można natknąć się na wiele niesprawdzonych informacji.

W tym artykule specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy skondensowaną dawkę wiedzy odnośnie tak jak kupić kryptowalutę sushi, co to w ogóle za projekt i spróbujemy się zastanowić czy ma on szanse na rozwój w kolejnych miesiącach i latach.

Jesteś tutaj po konkretną wiedzę, dlatego od razu przechodzimy do tematu!

Czym Jest Projekt SUSHI?

Projekt został powołany do życia przez dwóch anonimowych developerów z Azji i mimo tego tajemniczego początku rozrósł się do bardzo pokaźnych rozmiarów.

portfel do przechowywania kryptowalut

Jest to zdecentralizowana platforma do wymiany kryptowalut oparta o technologię Ethereum.

Celem Sushi jest stworzenie konkurencji dla innej zdecentralizowanej giełdy Uniswap, poprzez dostarczenie lepszych, szybszych i tańszych rozwiązań.

Okazuje się, że część kodu jest właściwie zapożyczona, a nawet sam layout projektu przypomina swojego starszego kolegę.

Nie ma tam konieczności przeprowadzenia weryfikacji (KYC)

Gdzie Kupić SUSHI?

Jeżeli już transferujesz gdziekolwiek swoje zarobione w pocie czoła pieniądze i zastanawiasz się gdzie kupić sushi, to musisz to zrobić z głową.

Dlatego polecamy skorzystać ze stabilnej, w tym wypadku największej na świecie giełdy krypto.

Pamiętaj o dywersyfikacji portfela, nie kupuj jednej kryptowaluty, za całość oszczędności.

A dodatkowo przeczytaj poniżej, jak bezpiecznie trzymać swoje cyfrowe waluty, zapoznaj się z tym koniecznie.

W handlu kryptowalutami niebagatelną rolę odgrywa zabezpieczanie się na wszelkie ewentualności, dlatego koniecznie pomyśl o założeniu darmowego konta w więcej niż jednej giełdzie. Nasze propozycje znajdziesz poniżej.

Zakładając konto z linku poniżej na giełdzie Binance będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji, którą pobiera od Ciebie giełda.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Sushi i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w SUSHI?

Spójrzmy na to jakim zainteresowaniem cieszy się nasza azjatycka kryptowaluta. Na Twitterze projekt obserwuje ponad 45 tysięcy ludzi, discord to kolejne 20 tysięcy.

Jest o to obecnie jeden z największych projektów defi, zajmuje 40 miejsce według kapitalizacji. Na początku 2021 roku osiągnęło swoje ATH na poziomie 16$.

Jeżeli utrzymają tempo rozwoju i rzeczywiście uda im się pozyskać większą cześć rynku zdecentralizowanej wymiany krypto to spokojnie możemy wtedy oczekiwać dalszych wzrostów, ale oczywiście przyszłość pokaże.

Na koniec zerknijmy jeszcze na popularność waluty sushi w wyszukiwarce:

prognoza-kryptowaluta-sushi

Gdzie Trzymać Kryptowalutę SUSHI?

Zauważyliśmy niebezpieczny trend –  osoby stawiające pierwsze kroki w świecie krypto, bardzo często nie przykładają wagi do bezpieczeństwa i tego gdzie trzymają kryptowaluty, a to poważny błąd.

Być może wynika on z emocji, które czujemy pierwszy raz zderzając się z dużymi wahaniami i wizją nadchodzącego zarobku.

Wielokrotnie słyszeliśmy o sytuacjach w których ktoś stracił ciężko zarobione pieniądze, właśnie przez brak zachowania odpowiednich środków ostrożności.

Dlatego absolutnie kluczową kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie i ‘składowanie’ zakupionych Sushi, jak i każdej innej cyfrowej waluty.

Rozwiązaniem które jest jednocześnie komfortowe i bezpieczne jest trzymanie naszej waluty na zewnętrznym portfelu najlepiej niepodłączonym do internetu.

Przykładem takiego urządzenia, które sprawdza się na cały świecie jest Ledger, możesz go kupić poniżej:

 

[PORTFEL DO KRYPTOWALUTY SUSHI]

Podsumowanie

Sushi to bardzo śmiały projekt, próba postawienia się giełdzie o ugruntowanej pozycji jaką jest Uniswap to na prawdę ambitne wyzwanie.

Konkurencja jednak powinna być korzystna dla nas użytkowników i efekcie skutkować łatwiejszym obrotem krypto w przyszłości.

Wyróżnikiem tego projektu jest na pewno chociażby nietypowy jak na świat crypto wizerunek związany z japońskim jedzeniem.

Projekt celuje w określoną niszę – chce stać się największą zdecentralizowaną giełdą na świecie.

Obserwując jego rozwój można dojść do wniosku, że to może być ciekawy element do uzupełnienia swojego portfela kryptowalut.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here