jak kupić kryptowalutę uni

Przyszedł dzień w którym zajmiemy się tematem tego prężnie działającego projektu spod znaku różowego jednorożca.

Czytając ten krótki artykuł dowiesz się m.in. gdzie i jak kupić kryptowalutę Uniswap (UNI), czym zajmuje się uniswap i gdzie możesz trzymać tą kryptowalutę. Przejdźmy do meritum.

Czym jest Uniswap?

Uniswap jest tak właściwie giełdą zdecentralizowanej wymiany kryptowalut. Nie wymaga weryfikacji danych i do pewnego stopnia nasze transakcje są anonimowe.

Wydaje się rozwiązaniem genialnym? Być może, ale opłaty transakcyjne na zdecentralizowanych giełdach są znacznie wyższe niż na ich popularniejszych odpowiednikach, to powoduje, że obracanie niewielkim kapitałem staje się tam nieopłacalne.

portfel do przechowywania kryptowalut

Giełda w 2020 wypuściła swój własny token o nazwie UNI, będący obiektem zainteresowania tego artykułu, który umożliwia dokonywanie transakcji tak jak inne kryptowaluty.


Gdzie Kupić Kryptowalutę Uniswap (UNI)?

Najprościej i najbezpieczniej będzie to zrobić na dużej giełdzie, na której możesz także handlować ponad 400 innych kryptowalutami.

Musisz wiedzieć, że tak jak inne serwisy internetowe, dana giełda może mieć chwilowe problemy z dostępnością (mimo, że jest to jej najwyższy priorytet).

Z tego powodu krytycznym błędem jest posiadanie konta tylko na jednej giełdzie, a dodatkowo trzymanie całych środków w jednym miejscu. Znasz to powiedzenie o „nie wkładaniu wszystkich jajek do jednego koszyka”? No właśnie.

Poniżej sugerujemy dwie stabilne giełdy, które są punktem wyjścia do handlu kryptowalutami. W razie gdyby jedna z nich była z jakiegoś powodu niedostępna, druga uratuje Ci tyłek.

Rejestrując się na Binance z linku poniżej będziesz odzyskiwał dodatkowo 5% prowizji pobranej przez giełdę Binance.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Uniswap i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w Krypto (UNI)?

Cóż, nikt nie powie Ci tutaj, czy warto inwestować w UNI ze 100% pewnością. Wszystko zależy od momentu w którym chcesz wejść. Możemy jedynie podsunąć Ci pewne informacje, ale decyzja należy do Ciebie.

Biorąc pod uwagę globalne trendy, totalną inwigilację i handel naszymi danymi przez duże koncerny technologiczne, bardzo prawdopodobne jest utworzenie się silnego ruchu chcącego za wszelką cenę chronić dane i prywatność jednostki.

Możliwe, że w otoczeniu silniejszych regulacji i opodatkowania kryptowalut, projekty takie jak Uniswap będą miały coraz większy udział światowym torcie krypto.

Mocnym argumentem za przyszłościowym wzrostem wartości UNI jest wsparcie w postaci giełdy liderującej obecnie w świecie zdecentralizowanych finansów.

Na Twitterze projekt obserwuje ponad 250 tysięcy osób, które spijają każde słowo publikowanego tweeta.

Poniżej umieściliśmy dla Ciebie wykres z google trends, który pokazuje zainteresowanie kryptowalutą UNI na świecie w ostatnich 12 miesiącach.

Gdzie Trzymać Kryptowalutę Uniswap?

Niezależnie od rozmiarów i dotychczasowej działalności dla zachowania środków bezpieczeństwa powinieneś pomyśleć o trzymaniu kryptowaluty UNI poza giełdą.

Dobrze jest nabierać odpowiednich nawyków już na początku, żeby nie popełniać kosztownych błędów w przeszłości. Pamiętaj, że giełda jak każda inna firma może upaść dlatego nie trzymaj tam środków przez dłuższy okres czasu.

Sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa i trzymanie UNI jest wyposażenie się w portfel sprzętowy. Na takim urządzeniu kryptowaluty będziesz trzymał offline, co minimalizuje ryzyko utraty kryptowalut.

Polecamy szczególnie wykorzystywany przez nas portfel Ledger, poniższy link prowadzi prosto do producenta tego sprzętu:

>>LEDGER DO BEZPIECZNEGO PRZECHOWYWANIA UNI<<

Uniswap – Podsumowanie informacji

Uniswap to projekt z czołówki zdecentralizowanych finansów. Za tokenem UNI stoi działająca zdecentralizowana platforma, tak więc mamy tu do czynienia z realnym produktem.

Jego wartość i zainteresowanie całym projektem zapewne będzie zależeć od regulacji prawnych, które pojawią się w przyszłości.

Jeżeli rządy państw postanowią położyć łapę na kryptowalutach, wtedy Uniswap może stać się centralnym miejscem wymiany krypto, ze względu na swój zdecentralizowany charakter i dotychczasową pozycję.

Szukając natchnienia w jakie projekty inwestować w 2021 roku możesz sprawdzić nasz temat z obecnie najbardziej popularnymi kryptowalutami.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here