jak kupic kryptowalutę filecoin poradnik

Co rusz w świecie kryptowalut pojawiają się pojedyncze perełki, które zyskują duża popularność i dają zarobić.

Od kilku lat rozwijany jest projekt, którym dzisiaj się tu zajmujemy. Zbliżając się małymi kroczkami zaczyna rozpychać się łokciami i robić coraz większy szum wokół siebie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie skondensowane informacje odnośnie projektu Filecoin.

Poniżej dowiesz się się jak kupić kryptowalutę Filecoin i inne cyfrowe waluty, a także gdzie bezpiecznie trzymać krypto FIL.

Spis Treści

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym jest Kryptowaluta Filecoin?

Filecoin jest zdecentralizowaną siecią opartą na technologii blockchain, która służyć ma do bezpiecznego przechowywania najważniejszych dla nas informacji (właściwie wszelkich danych).

Czy chcemy tego czy nie, nasze dane są obecnie zasobem z których korzystają największe firmy technologiczne. Filecoin chce zająć się ich zabezpieczeniem i ograniczeniem dostępu do nich przez niepowołane osoby i podmioty.

Bezpieczeństwo zapewnione jest przez szyfrowanie sieci. W planach jest zbudowanie struktury, w której każdy użytkownik internetu może udostępniać swoją przestrzeń dyskową innym uczestnikom, a’la zdecentralizowany dropbox.

Gdzie Kupić Kryptowalutę Filecoin (FIL)

Poniżej znajdziesz polecane i sprawdzone przez nas miejsca do kupienia krypto FIL. Zastanawiając się nad kwestią gdzie kupić kryptowalutę Filecoin (FIL), warto wziąć pod uwagę giełdy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Są to miejsca, które mają miliony użytkowników i udokumentowaną historię działania (przynajmniej kilkuletnią).

Dodatkowo poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opisy krok po kroku jak kupić Filecoin i inne kryptowaluty na tych platformach.

Zakładając darmowe konto z linku poniżej, będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji pobieranej przez giełdę Binance za kupno Filecoin (FIL) i innych kryptowalut.

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Filecoin i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w Filecoin?

Jeżeli chcesz podejść do tematu świadomie to do podjęcia tej ważnej decyzji potrzebujesz danych, na których będziesz mógł się oprzeć, tylko takie podejście pozwoli Ci w sposób sensowny zdecydować o zasadności inwestycji w FTT.

Czy warto zainwestować w Filecoin? Na to pytanie nie możemy odpowiedzieć za Ciebie, ale możemy podsunąć Ci elementy na które warto zwrócić uwagę.

Zainteresowanie Kryptowalutą Filecoin

Jednym z najważniejszych czynników, które warto wziąć pod uwagę jest zainteresowanie daną kryptowalutą.

W tym wypadku zastanawiając się czy warto zainwestować w Filecoin, dobrym pomysłem byłoby sprawdzenie popularności tego projektu w internecie (próba określenia trendu), możesz to zrobić za pomocą darmowego narzędzia google trends:

czy warto zainwestować w filecoin

Krypto FIL  – Aktualna Cena

Sprawdzenie obecnej ceny Filecoina i zestawienie jej z historycznymi wynikami, to absolutna podstawa (jeżeli dana kryptowaluta miała swoje ATH tydzień temu, a teraz ewidentnie jest w trendzie spadkowym to powinieneś zastanowić się dwa razy przed włożeniem w nią swoich pieniędzy).

Historycznie cena Filecoin (FIL) przedstawia się następująco:
cena Filecoin (FIL) - wykres


Analiza Wydarzeń/Partnerstw/Wdrożeń/Newsów

Warto zaglądać na oficjalny profil FIL na twitterze oraz ną stronę projektu gdzie ogłaszane są różne newsy.

Nastroje inwestorów możemy także wybadać na reddicie, który gromadzi całe społeczności związane z kryptowalutami.

Zapowiedź o partnerstwie z jakimś dużym przedsiębiorstwem może wywindować cenę Filecoin czy innej mniejszej kryptowaluty pod sufit, dlatego warto śledzić te doniesienia i mieć rękę na pulsie.

Gdzie Trzymać Krypto FIL?

Do trzymania kryptowalut warto wybrać miejsce, które zapewni Ci bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Możesz oczywiście wybrać rozwiązanie najprostsze i korzystać z portfela online.

My jednak podchodzimy do bezpieczeństwa priorytetowo i sugerujemy trzymać Filecoiny i inne kryptowaluty na zewnętrznym portfelu sprzętowym trzymanym offline.

To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku inwestowania średnio i długoterminowego.

⇒PORTFEL DO KRYPTO FILECOIN⇐

Cele Projektu Filecoin

Stworzenie największej zdecentralizowanej chmury danych na świecie, to cel który przyświeca twórcom tego projektu każdego dnia.

Chcą oni stworzyć realną alternatywę dla dropboxa i innych projektów chmurowych. Umożliwiają trzymanie dokumentów, filmów, muzyki, archiwów, hostowanie stron internetowych i każdych cyfrowych treści jakie można sobie wyobrazić.

Być może nawiązanie walki z wielkimi konkurentami wydaje się obecnie porywaniem z motyką na słońce, natomiast w świecie technologii, dając realną wartość, zapewniając łatwą skalowalność, a także oferując korzystną cenę można zdziałać cuda.

Pamiętajmy, że nie zawsze ten, który jest pierwszy jest najlepszy.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here