jak kupić kryptowalutę bittorent bttKto z nas nigdy nie ściągnął torrenta ten niech pierwszy rzuci kamieniem.

Okazuje się, że znany przez wszystkich BitTorrent wszedł również w świat kryptowalut.

Czytając artykuł dowiesz się jak kupić kryptowalutę BTT, czym w ogóle ona jest, do czego służy, a także gdzie bezpiecznie trzymać kupione tokeny.

Czym Jest BitTorrent?

BitTorrent jest klientem/programem do służącym do pobierania i udostępniania popularnych torrentów, mniej osób wie że uTorrent też pochodzi z tej samej stajni.

portfel do przechowywania kryptowalut

Wchodząc w rynek krypto właściciele oprogramowania wypuścili własny token BTT. Jest on oparty na technologii sieci Tron (TRX)

Zastosowanie Krypto BTT

BTT ma być wykorzystywane jako forma nagradzania użytkowników za dzielenie się plikami udostępnianymi w ramach sieci BitTorrent.

Token ten ma też obsługiwać wszelkie mikropłatności za np. dostęp do szybszego transferu pobieranych plików, z pominięciem klasycznych walut i banków.

Dzięki temu twórcy kryptowaluty BTT chcą uniezależnić się od zewnętrznych procesorów płatniczych.

Gdzie Kupić Kryptowalutę BitTorrent (BTT)?

Zastanawiając się gdzie kupić kryptowalutę BTT warto wybrać miejsce, które swoją skalą, środkami bezpieczeństwa oraz solidną historią działania daje podstawy żeby sądzić że warto wpłacić tam swoje ciężko zarobione pieniądze.

W tym kontekście musisz pamiętać, że przeznaczenie całości kapitału, który chcesz zainwestować w jeden projekt może być błędem.

Sugerujemy zainwestować w kilka projektów, a kapitał rozłożyć przynajmniej na dwie giełdy.

Dzięki temu w razie awarii jednej platformy będziemy mieć dostęp do drugiej, co umożliwi nam bezproblemowe dokonywanie transakcji.

Sprawdzone przez nas giełdy na których kupisz BTT i inne kryptowaluty znajdziesz poniżej:

Zakładając darmowe konto z linku poniżej, będziesz otrzymywał 5% zwrotu prowizji pobieranej przez giełdę Binance za kupno BitTorrent (BTT) i innych kryptowalut.

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę BTT i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Gdzie Trzymać Bezpiecznie Kryptowalutę BitTorrent (BTT)?

Zdecydowałeś się na inwestycję w BTT, założyłeś konto, dokonałeś zakupu –  co dalej?

Jeżeli Twoim celem jest wyczekanie momentu sprzedaży za x czasu to sensownym rozwiązaniem jest transfer kryptowaluty poza giełdę.

Dlaczego? Otóż niezależnie od jej stabilności, jest to firma, która może upaść, lub paść ofiarą ataku hakerskiego.

Traktuj giełdę wyłącznie jako miejsce do handlu i sprzedaży BTT.

Aby trzymać bezpiecznie zakupione kryptowaluty powinieneś skorzystać z portfela sprzętowego, na którym krypto BTT i inne są przechowywane offline.

Korzystając ze sprawdzonego urządzenia zabezpieczysz swoje środki we właściwy sposób. Klikając w link poniżej znajdziesz portfel do BTT (oraz setek innych krypto) od oficjalnego producenta.

⇒PORTFEL DO BTT⇐

Czy Opłaca się Zainwestować w Kryptowalutę BTT?

Musisz wiedzieć, że nikt nie posiada szklanej kuli. Edukacja i zdobyta wiedza pozwala co prawda zwiększyć prawdopodobieństwo podjęcia dobrej decyzji, natomiast ryzyko nieracjonalnego zachowania się rynku, czy jakiejś nieprzewidzianej wpadki konkretnego projektu zawsze istnieje.

Kluczowy jest moment wejścia (kupna) oraz Twoja analiza. Przesłanki na których opierasz zakładany wzrost (lub spadek) wartości BTT lub innej kryptowaluty.

Niestety na rynkach kapitałowych powszechnym zjawiskiem, jest interesowanie się przez ludzi danym aktywem gdy to zyskuje na wartości i często jest już po wzrostach.

Tymczasem kluczową umiejętnością jest kupienie (w tym przypadku) kryptowaluty BTT możliwie tanio, a sprzedaż właśnie po wzroście.

Prześledź obecną cenę i zdecyduj czy opłaca się zainwestować w krypto BTT.

Zainteresowanie BTT w Polsce i na świecie

Jednym ze wskaźników, który może pomóc Ci podjąć decyzję o inwestycji w BTT jest chociażby zainteresowanie internautów, które możesz sprawdzić na bieżąco w darmowym narzędziu google trends.

Przykładowo tak wygląda wykres popularności kryptowaluty BitTorrent na świecie w ciągu ostatnich 12 miesięcy:
czy opłaca się kupić kryptowalutę BTT

Warto nadmienić, że z oprogramowania BitTorrent korzysta ponad 100 milionów użytkowników z całego świata.

Jeżeli uda się przekonać chociaż część do aktywnego korzystania z kryptowaluty BTT, może to okazać się wielkim sukcesem pomysłodawców – na takim obrocie spraw zyska również sama sieć Tron.

Inwestycja w BTT – Podsumowanie Informacji

Wykorzystanie tokenów opartych na blockchainie może być przyszłościowym rozwiązaniem, w kontekście coraz większej cenzury treści publikowanych w internecie.

Nagradzanie użytkowników za pomocą kryptowaluty BTT, może stanowić mocny bodziec do utrzymania i rozwoju sieci udostępniania plików w internecie poza oficjalnym obiegiem.

Może swobodnie rozwinąć się podziemie handlu treściami, jeżeli tak łatwa i anonimowa będzie wymiana BTT na inne kryptowaluty.

Rozwój tego typu rozwiązań wydaje się nieunikniony – pytanie czy BitTorrent utrzyma swoją pozycję w tym obszarze oraz czy twórcom wystarczy rozmachu i jaj do rozwoju czegoś większego o globalnym zasięgu.

Inwestycja w BTT niesie ze sobą pewne ryzyko, ale można również dostrzec spory potencjał biorąc pod uwagę bazę aktywnych klientów tej firmy. Jeżeli zastanawiasz się czy inwestycja w BTT to dobry pomysł, to pamiętaj o dywersyfikacji kapitału.

Rozdziel go pomiędzy różne projekty, które mają przyszłość przed sobą, a ludzie którzy je tworzą traktują je jak swoje jedyne dzieci. Inwestuj tylko te pieniądze, które jesteś gotowy stracić.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here