gdzie kupić kryptowalute cosmos (atom)

Dzisiaj prezentujemy kosmiczną kryptowalutę. Nie tylko ze względu na nazwę.

Cosmos to cały ekosystem, który rozwija się w bardzo szybkim tempie i wciąga pod swoje skrzydła kolejne projekty.

Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się gdzie kupić kryptowalutę ATOM, jak wygląda obecnie jej sytuacja na rynku oraz dowiesz co nieco o samym zastosowaniu tego ciekawe projektu.

Czym Jest Krypto Cosmos?

Nazywany Internetem Blockchaina – w swoich kolejnych krokach zmierza do stworzenia całego systemu (twórcy nazywają to nową ekonomią opartą na blokchainie).

portfel do przechowywania kryptowalut

Chodzi tutaj o możliwość wymiany danych pomiędzy różnymi systemami blokchain w sposób bezpieczny i szybki.

Cosmos ma być pewnego rodzaju spoiwem łączącym cały krypto świat. Jest także wielofunkcyjną platformą do tworzenia blokchainowych aplikacji w swojej architekturze, a oprócz tego wygenerowany został token o nazwie ATOM – który jest obiektem naszego zainteresowania.

Gdzie Kupić (ATOM)?

ATOM możemy zakupić na największej giełdzie świata Binance. Ilość zawieranych tam transakcji gwarantuje dużą płynność, dzięki czemu możemy w komfortowy sposób handlować kryptowalutami.

Niema nic bardziej irytującego niż wiszące zlecenie sprzedaży. Co z tego, że wyczekaliśmy odpowiedni moment skoro po drugiej stronie nie ma kupców?

Dlatego warto zarejestrować się w sprawdzonym miejscu. Dodatkowo rejestrując się klikając baner poniżej, będzie otrzymywał 5 % zwrotu prowizji od każdej transakcji.

>>Binance<<

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik krok po kroku, który pomoże Ci w założeniu konta i kupieniu kryptowalut >>TUTAJ<<

Oprócz tego w ramach dywersyfikacji i zgodnie z dobrymi praktykami, dobrze jest posiadać konto na więcej niż jednej giełdzie (w sytuacji gdy np. jedna z nich nie będzie dostępna, a Ty będziesz potrzebował szybko sprzedać posiadane waluty), dlatego od razu powinieneś wziąć pod uwagę stabilną giełdę gdzie możesz kupić krypto i założyć tam konto.

Giełda Kraken – druga sprawdzona giełda, w ramach dywersyfikacji

Czy Warto Zainwestować w ATOM?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam, my możemy jedynie podrzucić Ci garść informacji odnośnie zainteresowania tym projektem.

Twitterowy profil śledzi ponad 50 tysięcy osób, a aktywność społeczności sprawia, że każde kolejne wydarzenie odbija się szerokim echem w mediach społecznościowych i jest mocno komentowane.

Dodatkowo jeżeli spojrzymy na aktywność programistów na Githubie w poszczególnych krypto projektach, zobaczymy że od wielu miesięcy developerzy Cosmosu znajdują się w czołówce (TOP 5) – to pokazuje duże zaangażowanie w dalszy rozwój tego systemu.

Chcemy zwrócić tutaj uwagę, że jest to jeden z nielicznych projektów, który z taką systematycznością wywiązuje się z początkowych założeń. Zapewne podobnie będzie w przypadku kolejnych kroków, które ten projekt realizuje zgodnie z założeniami.

ATOM cyklicznie poprawia swoje ATH, które obecnie wynosi 14,90$. Według kapitalizacji Cosmos plasuje się na 19 miejscu, z szansami na przyciągnięcie większego kapitału.

Od drugiej połowy 2020 roku, projekt jest w fazie dynamicznego wzrostu, co pokazuje również zainteresowanie internautów wyrażone ilością wyszukiwań:
jakie jest zainteresowanie kryptowalutą cosmos według google trends

Gdzie Trzymać Kryptowalutę Cosmos (ATOM)?

Standardowo nie zalecamy trzymania kryptowalut na giełdzie w dłuższym okresie.

Nasze środki w takim przypadku są narażone w razie ataku/upadku danej giełdy.

Dobrze jest trzymać kapitał w kilku miejscach, w ten sposób minimalizujemy ryzyko utraty naszych pieniędzy.

Dobrym pomysłem jest inwestycja w portfel sprzętowy trzymany offline, przy tak niskim koszcie zachowując odpowiednie środki bezpieczeństwa możemy spać spokojnie, nie martwiąc się o nasze kryptowaluty.

Polecamy do tego genialny portfel sprzętowy Ledger Nano X.

gdzie trzymac kryptowalute

 

Podsumowanie

Mamy doczynienia z rzeczywiście kosmicznym projektem  w tym przypadku.

Dołączenie do niego na stosunkowo wczesnym etapie rozwoju, może być szansą na konkretny zarobek.

Jak każda inwestycja niesie ze sobą też ryzyko utraty wartości, dlatego inwestuj wyłącznie tyle ile jesteś gotowy stracić.

Projekt Cosmos, ma tą przewagę nad wieloma innymi, że buduje cały ekosystem oparty o swoją technologię.

W tym momencie mamy już kilkaset raczkujących projektów, który powstają na bazie Cosmosu.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here