gdzie kupić kryptowalutę elrond

Jeżeli zastanawiasz się nad kupieniem krypto EGLD to trafiłeś w idealne miejsce. Poniżej opracowaliśmy dla Ciebie skondensowaną wiedzę na temat tej waluty.

Z wpisu dowiesz się jak kupić kryptowalutę Elrond (EGLD), gdzie bezpiecznie trzymać ciężko zarobione krypto, a także powinno Ci być łatwiej podjąć decyzję czy zainwestować w Elronda – ta kwestia oczywiście pozostaje w Twoim interesie.

A więc bez zbędnego rozwlekania, zaczynamy!

Czym jest Elrond?

Jest to projekt, który powstał w Rumunii, gdzie grupa zdolnych programistów ze Startupu Elrond postanowiła namieszać w świecie krypto. Nazywany również eGold’em.

portfel do przechowywania kryptowalut

Określany jako wysoko skalowalny publiczny blockhain. Twórcy utrzymują, że ich dziecko to najbardziej zaawansowana technologia blockchain, która obecnie jest na rynku.

Firma stojąca za EGLD, stała się drugim Rumuńskim Unicornem (przedsiębiorstwem o wartości min. 1 mld $).

Utrzymują oni, że to dopiero początek rozpędu wielkiej machiny, którą wprawili w ruch w 2019 roku.

Z projektem współpracuje ponad 100 różnych partnerów biznesowych z całego świata, pracujących nad wdrożeniem i budową technologii czerpiących z architektury EGLD.

Gdzie Kupić Elrond (EGLD)

Kupuj tylko na sprawdzonych platformach. Sugerujemy zakup na największej giełdzie na świecie. Każdego dnia transakcje sięgają tam dziesiątek milionów dolarów.

Tak duży volumen obrotu gwarantuje dużą płynność i bez problemu kupisz tam eGold.

Musisz wiedzieć, że niezależnie od wielkości giełdy i jej stażu może przyjść dzień w którym owa giełda przestanie funkcjonować.

Dlatego warto zdywersyfikować swoje ryzyko i założyć (nomen omen darmowe) konta na więcej niż jednej platformie.

Jeżeli zarejestrujesz się z linku poniżej, dodatkowo dostaniesz 5% prowizji, którą pobiera od Ciebie giełda podczas transakcji.

Giełda #1

>>Binance<<

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik krok po kroku, który pomoże Ci w założeniu konta i kupieniu kryptowalut >>TUTAJ<<

Z racji, że warto mieć dodatkowe zabezpieczenie i dostęp do innych giełd polecamy również założenie darmowego konta na Polskiej giełdzie, TOP 1 w Europie – Wschodniej, gdzie bez problemu zakupisz Elrond’a za złotówki.

Nasza rodzima giełda bardzo prężnie się rozwija włączając kolejne projekty do możliwości handlu na swojej platformie.

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

 

Czy Warto Zainwestować w (EGLD)

Spójrzmy najpierw na popularność samego projektu. Kanał na Twitterze zgromadził do tej pory 145 tysięcy obserwujących – bardzo dobry wynik jak na projekt zajmujący 21 miejsce pod względem kapitalizacji na poziomie nieco ponad 3 mld $.

ATH w momencie pisania artykułu wynosi 214 $. Na telegramowej grupie zalogowanych jest ponad 30 tysięcy użytkowników.

Taka ilość aktywnych obserwujących powoduje, że kolejne newsy dotyczące tego projektu rozchodzą się z prędkością światła.

Jeżeli spojrzymy na zainteresowanie wyrażone ilością wyszukiwań z pomocą narzędzia google trends to zobaczymy, że w ostatnim czasie ‘hype’ na Elronda po prostu eksplodował i ma to odzwierciedlenie w cenie.

zainteresowanie-krypto-elrond

Gdzie Trzymać Kryptowalutę Elrond (EGLD)?

Jeżeli planujesz trzymać EGLD dłużej, powinieneś zastanowić się nad transferem Twojego krypto poza giełdę.

Żeby zrobić to sensownie i bezpiecznie, najlepszym rozwiązaniem będzie portfel sprzętowy offline.

Taka forma składowania krypto zmniejsza ryzyko ich utraty i kradzieży. Dlatego z naszej strony polecamy Ledger Nano S, który sami używamy.

Poniżej możesz nabyć go w korzystnej cenie.

Pamiętaj, że na bezpieczeństwie Twoich oszczędności nie warto oszczędzać, tym bardziej jeżeli cena za to tylko jakiś mały % portfela.

gdzie trzymac kryptowalute

Podsumowanie informacji o kryptowalucie Elrond

Elrond to bez wątpienia interesująca kryptowaluta, którą warto rozważyć do swojego portfela inwestycyjnego.

Wszystko zależy od dalszej adopcji EGLD, ale też od ogólnego sentymentu do rynku krypto.

Inwestuj tylko te pieniądze, które jesteś w stanie stracić, to najważniejsza zasada, a i pamiętaj oczywiście o dywersyfikacji portfela. Życzymy dużych zwrotów z inwestycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jakie jeszcze krypto warto zainwestować w 2021 roku to zajrzyj koniecznie do tej pigułki informacji: >TUTAJ<

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here