jak kupić tron trx

Dzisiaj podchodzimy do czegoś naprawdę wielkiego. Tron to prawdziwy 'bydlak’ w świecie krypto.

Zapewne interesuje Cię to czym jest ten projekt, jakie ma możliwości i jak kupić kryptowalutę Tron (TRX).

Te wszystkie kwestie a właściwie znacznie więcej poruszyliśmy w kilku skondensowanych punktach poniżej.

Staramy się filtrować informacje ograniczając się do tych najbardziej potrzebnych. Dlatego bez zbędnego przedłużania, zaczynamy!

portfel do przechowywania kryptowalut

Czym Jest Tron (TRX)?

Tron jest zdecentralizowaną platformą bazującą na technologii blockchain, która w zamyśle twórców w przyszłości ma stworzyć ‘zdecentralizowany internet’.

Dąży on do wyeliminowania pośredników w dostępie do treści umieszczanych w internecie, tak żeby treści te trafiały bezpośrednio od producentów do konsumentów, bez konieczności korzystania z zewnętrznych platform, które każą płacić sobie subskrypcje i są nieefektywne energetycznie.

Tron stanowi więc pewnego rodzaju zagrożenie dla tych dużych graczy. Widzimy jednak, że platformy tego typu nie są zupełnie obiektywne, a wyrazem ich polityki są określone treści i cenzurowanie treści niezgodnych z promowaną przez nich ideologią.

W uzupełnieniu do tych planów funkcjonuje kryptowaluta Tronix (TRX), która ma służyć do płacenia twórcom za ich content, jeżeli uznamy go za angażujący.

Póki co TRX może być po prostu kupowany pod kątem spekulacji.

Gdzie Kupić Tron (TRX)?

Kupując krypto warto korzystać ze sprawdzonych giełd, które zapewniają dużą płynność i pozwalają na przynajmniej względne zaufanie do ich usług.

Taką platformą jest obecnie największa na świecie giełda kryptowalut, którą Ci polecamy. Możesz tam kupić walutę Tronix w prosty sposób, płacąc bezpośrednio kartą, lub nawet korzystając z BLIK’a.

W ramach dywersyfikacji ryzyka zalecamy założenie konta przynajmniej na dwóch giełdach – wtedy w razie niedostępności jednej z giełd, będziesz w stanie przeprowadzić transakcje na drugiej i maksymalizować swoje inwestycje.

W ramach przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy konieczne jest tam przeprowadzenie weryfikacji tożsamości, ale to obecnie powszechna praktyka.

Jeżeli zarejestrujesz się przez baner poniżej, Binance będzie oddawać Ci dodatkowo 5% prowizji, która zostanie od Ciebie pobrana za każdą transakcję, dlatego uważamy, że warto.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę TRX i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w Tron (TRX)?

Podrzucimy Ci tutaj kilka faktów, które mogą pomóc Ci zdecydować. Musisz pamiętać, że to czy warto zainwestować w TRX to kwestia Twojej decyzji.

Tron to tak naprawdę cały ekosystem, a nie tylko cyfrowa waluta. Jego poczynania śledzi miliony osób na całym świecie. Toteż każda kolejna aktualizacja i news odbija się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Wystarczy wspomnieć, że kanał na Twitterze obserwuje ponad 500 tysięcy użytkowników. Pod względem kapitalizacji zajmuje 21# miejsce wśród krypto i to pomimo stosunkowo niskiej obecnie ceny.

Swoje ATH TRX osiągnął jeszcze na początku 2018 roku i od tamtej pory systematycznie buduje swoją cenę cegiełka po cegiełce.

Biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju TRON i kierunek w którym podąża, a także otoczenie (czyli to co się dzieje obecnie w internecie), w którym większość treści jest kontrolowana przez garstkę największych korporacji, możemy wnioskować, że w najbliższej przyszłości pojawi się ogromne zapotrzebowanie, na zdecentralizowany dostęp do treści.

Na dokładkę dorzucamy jak wygląda zainteresowanie projektem według google trends:

zainteresowanie kryptowalutą tronix trx

Gdzie Trzymać Kryptowalutę Tron (TRX)?

Ten temat zaczyna i kończy jedno słowo – Bezpieczeństwo. Jeżeli zastanawiasz się gdzie trzymać TRX, to niech nie przychodzi Ci do głowy trzymanie waluty na giełdzie.

Zapamiętaj proszę, że giełda służy wyłącznie do wymiany krypto. W kolejnym kroku powinieneś zabezpieczyć swoje oszczędności, przesyłając je na zewnętrzny portfel, który zwiększy Twoje bezpieczeństwo i będziesz mógł spać spokojnie.

Zadaj sobie pytanie, czy stać Cię na oszczędzanie na bezpieczeństwie Twoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Poniżej możesz zakupić sprawdzony portfel sprzętowy, który sami używamy:

⇒PORTFEL DO TRON (TRX)⇐

Podsumowanie Informacji o Krypto i Projekcie Tron

Tron to platforma, którą powinniśmy bacznie obserwować.

Ciekawa inicjatywa stojąca za nią, czyli decentralizacja treści i contentu może w przyszłości, obok projektów związanych z prywatnością danych, być bardzo nośna marketingowo, a co za tym idzie osiągnąć sukces finansowy.

Sama waluta Tronix, w wypadku takich zdarzeń, również z pewnością będzie beneficjentem tego rozwoju.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here