jak kupić kryptowalutę algo

Być może usłyszałeś o tej kryptowalucie od znajomego, być może przeczytałeś o niej gdzieś w internecie, niezależnie od tego potrzebujesz sprawdzonych informacji.

My postaramy się pomóc Ci zakupić ALGO i wejść w jego świat.

Czytając dalej dowiesz się jak kupić algorand (ALGO), gdzie w prosty sposób można to zrobić, a także być może najważniejsza rzecz – jak przechowywać zakupioną kryptowalutę w sposób bezpieczny.

Czym w Ogóle Jest Algorand?

Algorand to projekt, który powstał w Bostonie z inicjatywy firmy programistycznej o tej samej nazwie. ALGO rozwinął autorski protokół pureProof-Of-Stake (purePoS).

portfel do przechowywania kryptowalut

W skrócie polega to na potwierdzaniu transakcji przez większość uczestników sieci (np. wystarczy 2/3 zgodności, żeby uznać że transakcja jest blok jest prawidłowy) – przyspiesza to znacznie proces walidacji.

Technologia, którą opracował zespół Algorand, jest efektywna energetycznie (nie potrzebuje takich nakładów obliczeniowych jak inne ‘starsze’ kryptowaluty oraz jest całkowicie zdecentralizowana (uczestnicy sieci, są wybierani losowo do potwierdzania bloków).

Istotna jest informacja, że stawia przed sobą konkretne, praktyczne wyzwania i celuje w rozwiązanie trzech najistotniejszych problemów systemu blokchain: skalowalności, bezpieczeństwa oraz decentralizacji.

Gdzie Kupić (ALGO)?

Korzystaj tylko z wiarygodnych giełd, na których możesz zakupić walutę bezpiecznie. Przykładem takiej platformy jest największa na świecie giełda kryptowalut, którą Ci polecamy.

Oprócz tego dobrym pomysłem jest założenie darmowego konta w więcej niż jednym miejscu.

Pozwoli Ci to zdywersyfikować ryzyko i w sytuacji problemów z dostępem do jednej giełdy możesz skorzystać z drugiej.

Jest to bardzo istotne z punktu widzenia zarządzania Twoim kapitałem.

Rejestrując się z linku poniżej, będziesz dodatkowo dostawał 5% prowizji, którą pobierze od Ciebie giełda za wymianę walut.

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Algorand i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w Algorand (ALGO)?

Nikt nie ma szklanej kuli, ale są pewne poszlaki, które mogą wskazywać że twórcy podchodzą do danego projektu na poważnie i długoterminowo. To powinna być absolutna podstawa do sprawdzenia przed wejściem w daną kryptowalutę.

Należy zwrócić także uwagę na skład osoby teamu budującego ten ambitny projekt. W jego skład wchodzi m.in. Silvio Micali, członek wydziału MIT, który otrzymał nagrodę Turinga za osiągnięcia w dziedzinie uczenia maszynowego i to on jest mózgiem całego projektu.

Na Twitterze projekt obserwuje ponad 45 tysięcy osób. Kapitalizacja na poziomie 820 mln $, plasuje Algorand na 66 miejscu market capu.

Swoje maksimum wartość waluta osiągnęła w 2019 roku i wartość ta wynosiła wtedy ponad 3 $, obecnie jesteśmy na poziomie 3x niżej, tak więc potencjał do wzrostu w dalszym ciągu jest spory.

Poniżej wrzuciliśmy jeszcze obrazowo jak wygląda zainteresowanie tym krypto na podstawie google trends.

prognoza dla krypto algorand

Gdzie Trzymać Kryptowalutę ALGO?

Zauważyliśmy, że na początku swojej przygody z krypto dużo osób wybiera półśrodki jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Jest to poważny błąd.

Zbyt wiele razy czytaliśmy historie ludzi, którzy potracili swoje oszczędności. Dlatego absolutnie kluczową kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie i ‘składowanie’ zakupionych ALGO, jak i każdej innej cyfrowej waluty.

Rozwiązaniem bezpiecznym, a jednocześnie wygodnym jest portfel sprzętowy trzymany Offline.

Nasze środki nie są wtedy bezpośrednio podłączone do sieci, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko włamania się przez niepowołane osoby i kradzieży naszych środków.

Takim portfelem sprzętowym jest Ledger Nano – specjalne urządzenie, działające na zasadzie pen drive’a, które uniemożliwia wgranie innych plików.

Pamiętaj, na bezpieczeństwie Twoich pieniędzy nie opłaca się oszczędzać. Poniżej możesz nabyć swojego Ledgera w korzystnej cenie od oficjalnego dystrybutora.

gdzie trzymac kryptowalute

 Podsumowanie

Algorand to z pewnością przyszłościowy projekt, wyróżnia go na pewno autorski protokół gwarantujący prawdziwą decentralizację, bezpieczeństwo i bardzo wysoką ekonomię energetyczną.

Biorąc pod uwagę sytuację klimatyczną i obecne trendy ten ostatni czynnik może odegrać istotną rolę w adopcji Algo.

Cechy te sprawiają, że może być interesującym uzupełnieniem portfela i warto rozważyć go do swojego portfolio inwestycyjnego.

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here