jak kupić kryptowalutę iota

Wyobraź sobie świat przyszłości, gdzie większość urządzeń, które używasz jest podłączone do internetu.

Lodówka, która automatycznie zamawia brakujące produkty, gdy te zaczynają się kończyć, autonomiczny samochód elektryczny, który jedzie na stacje naładować akumulatory podczas gdy Ty śpisz, odkurzacz zamawiający worki gdy wychwyci kończący się stan.

Chcemy tego czy nie, IoT wkracza do naszego życia, a wprowadzona niedawno technologia 5G łączy się z tym tematem, gdyż umożliwia podłączenie znacznie większej ilości urządzeń na metr kwadratowy – umożliwia eksplozję IoT.

Tutaj cała na biało wjeżdża IOTA.

Z poniższego artykułu dowiesz się gdzie kupić kryptowalutę IOTA jak ją trzymać w bezpieczny sposób. Lecimy!

portfel do przechowywania kryptowalut

Co to jest IOTA?

IOTA jest kryptowalutą przyszłości, stworzona pod kątem wykorzystania w sektorze IoT (Internet rzeczy).

Umożliwia bardzo szybkie mikropłatności, a jej konstrukcja zapewnia łatwą skalowalność i zwiększanie wydajności w miarę jak będzie przybywać uczestników sieci.

Wiele projektów bazuje na technologii Bitcoina i Ethereum.

Twórcy IOTY postawili z kolei na kompletnie autorskie rozwiązania, które rozwiązują problemy wynikające z archaiczności technologii pierwszych kryptowalut.

Gdzie Kupić IOTA?

Zakupisz ją na największej na świecie giełdzie kryptowalut, gdzie możesz kupić kryptowalutę IOTA płacąc kartą, przelewem, a nawet BLIK’iem!

Wychodzimy z założenia, że warto korzystać ze sprawdzonych platform, które mają dłuższy staż na rynku i stoją stabilnie pod względem finansowym.

Giełda, która Ci polecamy działa w kilku obszarach i każdego dnia obsługuje transakcje warte dziesiątki milionów dolarów.

Mimo tych superlatyw należy mieć z tyłu głowy, że giełda to firma jak każda inna i może w pewnych niesprzyjających okolicznościach mieć problemy.

Pamiętaj o tym, żeby nie trzymać kryptowalut bezpośrednio na giełdzie przez dłuższy czas, a w dalszej części artykułu dowiesz się gdzie trzymać kryptowalutę IOTA.

Rejestrując się na giełdzie Binance klikając baner poniżej, będziesz dostawał dodatkowo 5% prowizji, która jest od Ciebie pobierana np. za kupno IOTA.

Dodatkowo w ramach dywersyfikacji sugerujemy założenie konta, także na innej sprawdzonej, Polskiej giełdzie Bitbay.

W razie gdyby jedna z nich nie była dostępna z pewnych przyczyn, druga umożliwi Ci zakup i sprzedaż kryptowalut.

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik krok po kroku, który pomoże Ci w założeniu konta i kupieniu kryptowalut >>TUTAJ<<

Druga giełda zapewni Ci dywersyfikację ryzyka, założenie konta również jest darmowe.

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w IOTA?

Na to pytanie będziesz musiał odpowiedzieć sobie sam, ale podrzucimy Ci garść informacji, które powinny ułatwić Ci decyzję. IOTA pojawiła się na rynku w 2015 roku, założona przez grupę ambitnych programistów z Berlina.

Ten projekt obecnie obserwuje na twitterze 137 tysięcy osób, A według coingecko zajmuje 21 miejsce pod względem kapitalizacji.

Swoją maksymalną cenę wynoszącą 5$ IOTA osiągnęła ponad 3 lata temu.

Obecnie przekroczyliśmy ledwie 1 $. Inwestowanie, szczególnie długoterminowe to próba przewidzenia trendów, które pojawią się za jakiś czas.

Wszystko zmierza w kierunku większej automatyzacji, a rozwój sieci 5g bezpośrednio łączy się z IoT w który celuje IOTA.

Zostawimy Cię z tą myślą. Na dokładkę dorzucamy wycinek google trends pokazujący zainteresowanie IoT.
zainteresowanie branżą IoT - trendy

 

Gdzie Trzymać Kryptowalutę IOTA?

Przede wszystkim nie wybieraj żadnych półśrodków. Jeżeli chodzi o bezpieczne trzymanie IOTA i innych kryptowalut, to powinieneś zrobić wszystko, żeby ograniczyć ryzyko ich utraty.

Sami pamiętamy jacy byliśmy wchodząc w ten świat – wielkie wzrosty i kokosy przed oczami powodują, że nie koncentrujemy się na początku na tym jak zabezpieczyć nasze oszczędności, a to poważny błąd.

Powinieneś zadbać o tą kluczową kwestię niezwłocznie.

Dobrym rozwiązaniem może być portfel sprzętowy, gdzie Twoje kryptowaluty, będą spokojnie czekały na właściwy moment.

Polecamy sprawdzony przez nas samych portfele sprzętowe Ledger. Poniżej możesz nabyć je z oficjalnego źródła:

 

⇒PORTFEL DO KRYPTO IOTA⇐

Podsumowanie

IOTA to projekt przyszłości, ale takiej która już jest tutaj z nami i wkracza coraz mocniej do naszego życia. Stworzony z myślą o konkretnym zastosowaniu (IoT), może być game changerem branży i stać się przedsięwzięciem o zasięgu globalnym.

Oczywiście o to miano będzie musiał walczyć z innymi świetnymi projektami, ale jesteśmy dobrej myśli.

Technologia na której jest oparta IOTA – jej skalowalność i brak opłat transakcyjnych wyprzedza znacznie inne projekty i sprawia, że należy ten projekt traktować z największą uwagą w nadchodzących miesiącach.

Życzymy udanych inwestycji!

Darmowe Kryptowaluty - Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz dostać informacje o platformach, które rozdają darmowe kryptowaluty - tzw. kraniki kryptowalut, to zapisz się na listę i zacznij budować pasywny przypływ krypto bez wkładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here