jak kupic krypotwalutę terra (luna)

Witaj wędrowcze w naszych skromnych progach, rozgość się i przygotuj herbatkę..

Chociaż właściwie przygotowaliśmy dla Ciebie wyłączenie najpotrzebniejsze informacje, więc czytanie zajmie Ci tylko chwilę.

Jeżeli poszukujesz informacji jak, gdzie i w jaki sposób kupić kryptowalutę Terra (LUNA) to trafiłeś w dobre miejsce. Zapinaj pasy i jedziemy.

Czym jest Terra (LUNA)?

Jest to algorytmiczny stablecoin gnieżdżący w sobie wiele ciekawych technologii.

portfel do przechowywania kryptowalut

Celem projektu jest maksymalne ułatwienie przeprowadzania transakcji, a także zwiększenie atrakcyjności inwestowania w kryptowaluty.

Jako stable coin, jej wartość jest zabezpieczona wartością klasycznych walut i od nich w pewien sposób zależna.

Jako naczelny przedstawiciel zdecentralizowanych finansów Terra umożliwia deweloperom budowę smart kontraktów w wielu środowiskach programistycznych oraz aplikacji w swojej architekturze.

Gdzie Kupić Walutę LUNA?

Jeżeli zastanawiasz się gdzie najlepiej kupić krypto LUNA, to już spieszymy z odpowiedzią. Jak kupować to od najlepszych. Dlatego polecamy zrobić to na największej na świecie giełdzie kryptowalut.

Oczywiście jak każda inna w pewnym momencie może zniknąć z rynku, dlatego pamiętaj, żeby nie trzymać na niej środków w dłuższym horyzoncie czasowym.

Scrollując niżej dowiesz się gdzie w bezpieczny sposób możesz przechowywać krypto LUNA.

Edukacja dotycząca kryptowalut jest dla nas misją, dlatego chcemy dzielić się dobrymi praktykami, a jest nią na pewno posiadanie konta na więcej niż jednej giełdzie.

Takie zabezpieczenie uratuje Ci tyłek, w momencie problemów z dostępem do jednej z giełd, a będziesz potrzebował sprzedać szybko swoje środki.

Poza tym dywersyfikacja jest kluczem do wszystkiego, tak w inwestycjach jak i w życiu.

Dodatkowy bonus jest taki, że zakładając konto na Binance klikając link poniżej będzie otrzymywał dodatkowo 5% prowizji, którą ta 'bezduszna’giełda będzie od Ciebie pobierać. Nie zwlekaj!

Giełda #1
>>Binance<<
Jak kupić kryptowalutę Terra i inne na Binance?
Binance – Poradnik Krok Po Kroku

Binance umożliwia dodatkowo grę na spadki wartości kryptowalut oraz handel z dźwignią

Giełda #2
>>oKEX<<

oKEX rozdaje bonusy  za depozyt i realizację zadań na platformie możesz zgarnąć nawet 30 $ extra kupując krypto na tej giełdzie

Czy Warto Zainwestować w LUNA?

LUNA to TOP 6 wśród projektów De-Fi (zdecentralizowane finanse). Może pochwalić się także 24 tysiącami obserwujących na Twitterze.

Na swoim oficjalnym koncie bardzo systematycznie ogłaszane są kolejne partnerstwa i newsy, nawet 2-3 razy dziennie, to powoduje, że przyrasta liczba osób interesująca się samym projektem.

Według coingecko ta kryptowaluta zajmuje 25 miejsce pod względem kapitalizacji, tak więc jest to projekt z czołówki świata blockchain.

W ciągu ostatniego roku wartość ceny wzrosła o 2600%! Obserwuje się także, bardzo wysokie dzienne volumeny transakcji na LUN’ie ustępujące wyłącznie Bitcoinowi i Ethereum.

Poniżej przedstawiamy jak prezentuje się ilość wyszukiwań w google, dotyczących Terra.

prognoza-dla-krypto-luna

Gdzie Trzymać Kryptowalutę TERRA?

Zbyt często zdarza się, że początkujący nie przykładają odpowiedniej uwagi do tego w jaki sposób i gdzie trzymają kupione kryptowaluty.

LUNA możesz zabezpieczyć trzymając ją na zewnętrznym portfelu sprzętowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu podniesiesz zdecydowanie poziom bezpieczeństwa swoich oszczędności.

Do tego celu polecamy szczególnie portfel wykorzystywany na całym świecie, sprawdzony przez nas samych.

Zadaj sobie pytanie, czy rzeczywiście 200 czy 300 zł to jest wysoka cena za spokojny sen?

PORTFEL DO TERRA (LUNA)

Podsumowanie

Terra (LUNA) to kolejny projekt ze świata zdecentralizowanych finansów, który zdobywa coraz większe zainteresowanie.

Ze strony technicznej wyróżnia go na pewno szybkość obsługiwanych transakcji. Z kolei pod względem marketingowym, LUNA może osiągnąć jeszcze niejeden sukces gdyż twórcom udało się zgromadzić rzeszę wyznawców.

Elementy te wskazują, że warto pomyśleć o włączeniu kryptowaluty LUNA do swojego portfela, natomiast ostateczna decyzja należy oczywiście do Ciebie.

Musisz pamiętać o dywersyfikacji portfela, nigdy nie wkładaj całego kapitału w jeden projekt nawet taki soczysty jak Terra.

Powtarzamy to na każdym kroku, ale uważamy że najważniejsze zasady trzeba komunikować przy każdej okazji.

Udanych inwestycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here